Monthly Archives: augusts 2021Noslēdzies “Soļošanas maratons”

Download PDF

Soļot ir veselīgi! It īpaši pandēmijas laikā, kad sportošanas iespējas lielākās kompānijās ir ierobežotas, ir jāatrod iespējas, kā stiprināt savu veselību un izkustēties individuāli un bez papildus inventāra. Lai motivētu iedzīvotājus izkustēties, no 12. jūlija līdz 29. augustam tika aicināts krāt soļus savā viedierīcē vai viedpulkstenī un katru nedēļu tos iesūtīt. Kopā maratonā piedalījās 15 soļotāji. Saskaitot visa maratona laikā iegūtos rezultātus, pirmās trīs vietas ieguva:

Jauniešu un lēmumpieņēmēju satikšanās Zasas muižas parkā

Download PDF

Erasmus+ Jaunatnes dialoga projekta “ĀR(a)POLITIKA” ietvaros tiek organizētas jaunā Jēkabpils novada lēmumpienēmēju un jauniešu no iepriekšējiem novadiem tikšanās, lai izprastu, kas jauniešiem ir nepieciešams, kas viņus uztrauc un interesē, kā arī kas vieno un iespējams arī atšķir jauniešus no dažādām novada pusēm. 25. augustā Zasas muižas parkā šāda tikšanās notika ar iepriekšējā Jēkabpils novada jauniešiem. Iepriekš šādas tikšanās notika jau ar Jēkabpils pilsētas un agrākā Krustpils novada jauniešiem.

28. augustā amatniecības centrs “Rūme” aicina uz “Ābolu tirgu” Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Mūsu īsā, skaistā vasara pamazām atkāpjas, dārzos smaržo āboli, mežos no sūnām lien laukā brūnas baraviku cepures, bet siltumnīcās briest sārti un dzelteni tomāti. Agrajam rudenim ir savs, īpašs skaistums, kas parādās lielās bļodās ar augļiem, kastēs ar dārzeņiem, smaržvielu un garšvielu buntēs. Virtuvēs vēdī etiķis, krustnagliņas un lauru lapas, bet tīri izbirstētas burciņas gaida rindā uz ievārījumiem un marinējumiem.

Ģimeņu sestdiena Raiņa muzejā “Tadenava”

Download PDF

Sestdien, 21. augustā, Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) no plkst. 10.00 līdz 20.00 aicina svinēt vasaru ģimeņu sestdienā.

Pirms gatavošanās jaunajam mācību gadam, Raiņa muzejs “Tadenava” aicina uz izglītojošu un aktīvu dienu muzejā. Apmeklētāji varēs piedalīties erudīcijas spēlē, fotoorientēšanā, radošās darbnīcās bērniem, kā arī aplūkot muzeja ekspozīciju par Raiņa bērnību saulainajā Tadenavā. Dalībai darbnīcās obligāta iepriekšēja pieteikšanās, darbnīcu sākums plkst. 12.00, 14.00 un 16.00.

Klientu apkalpošanas speciālista prombūtne Ābeļu pagasta pārvaldē

Download PDF

Ābeļu pagasta pārvaldes klientu apkalpošanas speciālists atradīsies prombūtnē no 2021. gada 18. līdz 29. augustam (ieskaitot). Maksājumus lūdzam veikt internetbankā vai griezties kādā no citām novada pagastu pārvaldēm.

Ābeļu pagasta pārvalde

Download PDF

13. un 14. augustā uz romantiskām nakts pastaigām aicina Zasas muižas parks

Download PDF

13. un 14. augustā, no plkst. 20.00 līdz 24.00, divas zvaigžņotas, sienāžu sanēšanas pielietas augusta naktis, Zasas muižas parks aicina uz “Gaismas un leģendu saspēles” romantiskajām pastaigām. Parkā spēlēsies 15 gaismas objekti, skanēs mūzika un vietējās leģendas – patiesas un drusciņ izdomātas, saldas un mazliet biedējošas, vēsturiskas un teiksmainas.

15. augustā svinēsim Aleksandra Grīna daiļradi Kalna pagastā

Download PDF

Augusts mums saistās ar rakstnieka Aleksandra (Jēkaba) Grīna jubilejas mēnesi. Ar laiku, kad augusta vakari krāsojas zeltaini, klētis piebirušas pilnas graudiem un pļavās iestājies miers.

Šogad jubilejas diena – 15. augusts – būs pilna pārsteigumiem:

Konkursa ietvaros uzņēmēji var piedāvāt skolēniem veidot reklāmu

Download PDF

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar pašvaldībām, izglītības iestādēm un uzņēmējiem arī šogad plāno konkursu “Radošā Zemgale”.

Konkursa mērķis  – Veicināt skolēnu interesi un priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū.

28 augustā – gadatirgus “Rūmē”!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

GADATIRGUS RŪMĒ!

28. augusts, plkst. 14.00- 17.00.
Tirgojas dārzeņu, augļu, ogu, stādu audzētāji (tas nekas, ja nav zemnieku saimniecība, šādā reizē tirgot var jebkurš)! Tirgojas meža labumu lasītāji! Tirgojas amatnieki, mājražotāji!
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv