Monthly Archives: jūlijs 2021Aizvadīts ceļojums mūzikā – festivāls “Mazā ziņģe 2021”

Download PDF

23. jūlija vakarā Rubenes brīvdabas estrādē notika tradicionālais mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021”. Koncerta tēma – “Visa dzīve man viens ceļojums”. Šajā ceļojumā mūzikā mūs aizveda mūziķi no dažādiem Latvijas novadiem. Juris Ostrovskis dziedāja savas jubilejas koncertprogrammas dziesmas, duets “Paprika” izpildīja pašu radītās kompozīcijas – košas un skanīgas. Viktors Tilčiks, kurš sevi sauc par dziesminieku nu jau 20 gadus, dziesmas sacer kopā ar sievu Elitu. Pēteris un Aleksandrs, kuri kopā muzicē vairāk kā 20 gadus, romantiskās noskaņās apbūra ar Pētera komponēto dziesmu “Mimozas”. Grupa “Kolibri”, kuras repertuārā iekļautas daudzveidīgu ritmu un raksturu dziesmas dažādu tautu valodās, spēlē arī klasiskās balles. Mūzikas apvienība “Pieci Jāņi”, kuri šogad dzīvo limuzīna zīmē, izveidojuši programmu par godu leģendārās filmas 40 gadu jubilejai. Duets Ilze un Ardis ar grupu priecēja klausītājus ar dziesmām Ievas Kerēvicas apdarē.

Tiek novērsti vētras radītie postījumi Staģu kapos

Download PDF

Zasas pagastā otrdienas, 27. oktobra vakarā vēja brāzmas nolauzušas vairākus kokus Staģu kapos, un krietni papostīta kapu teritorija.

Zasas pagasta pārvalde šobrīd aktīvi darbojas, lai līdz 1. augustā gaidāmajiem kapusvētkiem kapu teritorija tiktu savesta kārtībā. Ar darbaspēku palīdz arī kaimiņu pagasti.

No 1. augusta izmaiņas Covid-19 laboratoriskajā testēšanā

Download PDF

Noslēdzoties Ministru kabineta noteiktajam pārejas periodam, no 2021. gada 1. augusta stājas spēkā izmaiņas pieaugušo Covid-19 laboratoriskajā testēšanā, paredzot, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai un dažādu pakalpojumu saņemšanai varēs veikt tikai par maksu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Samaksa par laboratorisko testu būs jāveic atbilstoši laboratorijas maksas pakalpojumu cenrādim.  

29. jūlijā – DOMES SĒDE

Download PDF

2021. gada 29. jūlijā plkst. 10.00

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE

Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā

Darba kārtība

Represētos aicina pieteikties braucienam uz Latvijas Politiski represēto personu salidojumu Ikšķilē

Download PDF

Š.g. 7. augustā plkst.13.00 Ikšķilē, Ikšķiles estrādē, notiks Latvijas Politiski represēto personu 22. salidojums. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus pie ieejas estrādē būs jāuzrāda vakcinācijas sertifikāts, vai apliecinājums, ka esat pārslimojis covid, vai covid testu, kurš veikts ne vēlāk, kā 48 stundas iepriekš un personu apliecinošs dokuments.

Par Jēkabpils novada domes pieņemto saistošo noteikumu publicēšanas vietu

Download PDF

Ar 2021. gada 17. jūliju Jēkabpils novada pašvaldības saistošie noteikumi turpmāk tiks publicēti izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 17.punktā ir noteikts, ka 2021.gada pašvaldību vēlēšanās ievēlētā novada dome izvērtē novadu veidojošo bijušo pašvaldību pieņemtos saistošos noteikumus un pieņem jaunus novada saistošos noteikumus. Līdz novada saistošo noteikumu spēkā stāšanās dienai, bet ne ilgāk kā līdz 2022. gada 1. jūnijam ir spēkā novadu veidojošo bijušo pašvaldību saistošie noteikumi, izņemot saistošos noteikumus par teritorijas plānojumu, kurus izstrādā līdz 2025. gada 31. decembrim.

Noslēgušās autokrosa cīņas “Pilskalnos”

Download PDF

M.Becīša foto.

2021. gada 17. un 18. jūlijā Kalna pagasta sporta kompleksā “Pilskalni”, iepriecinot gan braucējus, gan skatītājus, dūca motori, kūleņoja mašīnas un norisinājās aizraujošas autokrosa cīņas. Neraugoties uz apkārt valdošo situāciju, pasākums bija pieejams visiem atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai.

23. jūlijā mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021” Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

23. jūlijā no plkst. 19.00-24.00 Rubenes brīvdabas estrādē mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021” – koncerts “Visa dzīve man viens ceļojums”.

Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms 1. augustā Jēkabpils novada Biržos

Download PDF

Augusts Jēkabpils novadā iesāksies ar gada gaidītāko pasākumu autotrasē “Baroni”, Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms. Jūlija sākumā Biķernieku trasē tika dots starts rallijkrosa 2021. gada sezonai. Arī šogad Salas novada Biržos autotrasē “Baroni” pulcēsies pazīstami sportisti un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu svētdienu.

Jēkabpils novada Rubeņos top jauns skvērs

Download PDF

Rubeņu pagasta Rubeņos, iepretī aptiekai un Rubeņu pamatskolas pirmsskolas grupiņu ēkai “Zelta sietiņš” šobrīd notiek aktīva rosība – iepriekš neapbūvētajā zemes gabalā top jauns, skaists skvērs vietējo iedzīvotāju un pagasta viesu atpūtai. Notiek teritorijas labiekārtošanas darbi, rotaļu un aktīvās atpūtas laukuma ierīkošana.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv