Daily Archives: 19/06/2021Trīs Sēlijas kopienas saņem atpazīstamības zīmi “Viedais ciems”

Download PDF

16. jūnijā Latvijas Lauku kopienu parlamenta ietvaros pirmo reizi Latvijā tika paziņoti 12 Latvijas ciemi un kopienas, kuras ir ieguvušas atpazīstamības zīmi “Viedais Ciems”. To saņēma arī trīs aktīvākās “Sēlijas salu” kopienas – Bebrene, Gārsene un Kaldabruņa. 

Ielīgojam Jēkabpils novadu!

Download PDF

No 20.06.2021. Aicinām ikvienu – lielu un mazu novada iedzīvotāju uz ielīgošanu! 20.06.2020. no plkst 13.00 Jāņu bērni pieskandinās ar skaistām un lustīgām dziesmām pagastu pagalmus un ielas!

Izstādes Zasas bibliotēkā

Download PDF

No pirmsjāņiem līdz pēcpēteriem “Vasaras saulgriežu burvība” Zasas bibliotēkā Divas izstādes vienā – foto izstāde no Sēlijas prasmju muzeja krātuves un tematiskā grāmatu izstāde …
Un vispār – nāciet skatīt, nāciet lasīt!
Pozitīvisma deva garantēta!

Aizvadīta 2. starpvalstu sanāksmes Zasas vidusskolas vadītajā Erasmus + projektā

Download PDF

VID no 28. jūnija atsāks klientu apkalpošanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta

Download PDF

Pakāpeniski mazinoties epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) atsāks klientu apkalpošanu klātienē Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Klātienes apkalpošana VID klientu apkalpošanas centros notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta un stingri ievērojot drošības un piesardzības prasības. Tādēļ aicinām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību doties uz klientu apkalpošanas centriem klātienē un turpināt izmantot iestādes pakalpojumus un saņemt konsultācijas attālināti – Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) vai zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv