Daily Archives: 18/06/2021Izglītības darbinieki Jēkabpils novadā saņem Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstus

Download PDF

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstiem Jēkabpils novadā apbalvoti:
Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes vadītāja Anda Ķiploka – par priekšzīmīgu pašatdevi pienākumu veikšanā un iedvesmojošu sadarbību ar kolēģiem,
Zasas vidusskolas skolotāja Madara Nagle-Galdiņa – par profesionālu, radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbu.

Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu saņēma Ābeļu pamatskolas direktors Juris Gaigals – par ilggadēju un sekmīgu darbu izglītības jomā.

Sveicam!

Noslēdzies mācību gads Ābeļu pamatskolā

Download PDF

Šogad Ābeļu pamatskolu absolvēja 14 izglītojamie. Vējainajā, taču saulainajā dienā uz izlaidumu bija ieradušies 12 no viņiem. Starp citu, pieci no absolventiem izpelnījušies novada stipendijas par labām un teicamām sekmēm 2. mācību semestrī.

Noslēdzies jau otrais dīvainais – COVID-19 – ietekmētais mācību gads. Ābeļu pamatskolā mazāko klašu audzēkņi laiku pa laikam drīkstēja sanākt kopā uz mācībām savās klasēs, bet vecāko klašu skolēni lauvas tiesu zinību apguva attālināti. Nebija viegli ne bērniem, ne viņu vecākiem, ne arī skolotājiem, taču, pateicoties īstenam komandas darbam, kopumā mācību procesā sasniegti labi rezultāti.

“Mazā ziņģe” Rubeņos notiks jūlijā

Download PDF

23. jūlijā Rubenes brīvdabas estrādē notiks tradicionālais mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021”. Koncertā piedalīsies mūziķi un grupas no dažādiem Latvijas novadiem: Juris Ostrovskis, Viktors Tilčiks, duets “Paprika”, muzikālā apvienība “Pieci Jāņi”, grupa “Vietu nav” un citi.

Īpašie viesi – grupa “Zelta kniede”. Koncertu vadīs aktieris Kristiāns Kareļins un Māris Skrodis.

Sekojiet tālākai informācijai!

22. jūnijā – ārkārtas DOMES SĒDE

Download PDF

2021. gada 22. jūnijā plkst. 8.30

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE

ATTĀLINĀTI ZOOM platformā

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv