Monthly Archives: jūnijs 2021Tiešsaistē pieejamas lekcijas par vides resursu pārvaldību un katastrofu novēršanu

Download PDF

Tiešsaistē iespējams noskatīties video lekcijas no mācībām “Kapacitātes stiprināšanas pasākumi vides resursu pārvaldības un iespējamo vides katastrofu novēršanas jomās iesaistītajām mērķa grupām”, kas notikušas projekta nr. ENI-LLB-1-135 “Ilgtspējīgas vides pārvaldības sistēmas attīstība Zemgales reģiona dabas teritorijās un Braslavas nacionālajā dabas parkā” / SECURE AREAS ietvaros.

1. jūlijā jaunā Jēkabpils novada 1. domes sēdē

Download PDF

Administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas process strauji virzās uz priekšu – 119 pašvaldību vietā jau pavisam drīz darbu sāks 43, tostarp arī Jēkabpils novads, kurā būs apvienota Jēkabpils pilsēta un līdzšinējie Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novadi. Pēc reformas Jēkabpils novads būs trešais lielākais Latvijas novads pēc platības, bet piektais lielākais – pēc iedzīvotāju skaita. Lai novadu pārvaldītu, 5. jūnijā aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēti 19 deputāti no deviņiem politisko spēku sarakstiem. Jēkabpils novada pašvaldības Vēlēšanu komisija sasauc pirmo domes sēdi, kurā vienīgais jautājums darba kārtībā būs domes priekšsēdētāja ievēlēšana. Domes sēdes gaitai tiešraidē varēs sekot līdzi ikviens interesents.

Īpaši ģimenēm un bērniem šovasar – projekts „Sēlijas stārķu ceļš”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Papildus daudziem citiem projektiem, pasākumiem un radošajām nodarbībām, šovasar Kaldabruņas skolā atkal gaidīsim bērnus un ģimenes. Viņiem projekta „Sēlijas stārķu ceļš” ietvaros norisināsies veseli četri pasākumi:

NVO prasmes uzrunāt un komunicēt pilnveidos konferencē “Skaļrunis 2021”

Download PDF

Šogad 2021. gada 11. septembrī jau otro reizi norisināsies konference “Skaļrunis”, kas paredzēta dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem komunikācijas prasmju celšanai. Konferences mērķis ir pacientu un ārstu biedrību, kā arī vispār nevalstisko organizāciju pārstāvjiem vairot zināšanas un iemaņas publiskajā komunikācijā un saziņā ar medijiem, lai veicinātu savu mērķu sasniegšanu. Dalība konferencē būs bezmaksas.

Labiekārtota atpūtas vieta pie Daugavas krasta Dignājas pagastā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība, ar biedrības “Lauku partnerība „Sēlija”” 8. kārtas projekta konkursa “Lauku attīstības programma 2014.-2020. gadam” 19.2.pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” finansiālo atbalstu, ir īstenojusi projektu “Daugavas krasta atpūtas vietas izveide un labiekārtošana Jēkabpils novadā”, nr. 20-05-AL24-A019.2204-000002

Biedrībā „Ūdenszīmes” aicina apgūt vitrāžas tehniku

Download PDF

Pašā vasaras viducī uzsākam LEADER programmas projekta “Stikla apstrādes tehniku daudzveidība” īstenošanu. Kopumā projektā ir paredzētas astoņas apmācību nodarbības, un pirmais cikls, kurā apgūsim klasisko vitrāžu, norisināsies jau 6., 7. un 8. jūlijā Kaldabruņas skolā.

Palielina Sēlijas mazo upju šarmu

Download PDF

Biedrība “Sēlijas laivas” sadarbībā ar Raiņa muzeju “Tadenava” realizē projektu “Straumē ar Raini”, kura laikā no koku sagāzumiem tiks attīrīta Eglona un noorganizēts kopienu saliedējošs un vides izglītību veicinošs pasākums.

Šodien 28. jūnijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Download PDF

Šodien, 28. jūnijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

27. maijā – DOMES SĒDE

Download PDF

2021. gada 29. jūnijā plkst. 11.00

DOMES SĒDE

Leimaņu Tautas namā, Leimaņu pagastā

Darba kārtība

Kapu svētki Rubeņu kapos

Download PDF

26. jūnijā plkst. 15.00 aizlūgums par mirušajiem ar svēto misi Rubeņu kapos.

Rubeņu Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas draudzes vecākais
Ilmārs Zemlickis

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv