Daily Archives: 06/05/2021Izveidota darba sludinājumu vietne cilvēkiem ar invaliditāti

Download PDF

No 6. maija mājaslapā www.cilveksnevisdiagnoze.lv cilvēki ar invaliditāti varēs izvietot savus darba sludinājumus. Turpmāk vietnē cilvēkiem, kuri vēlas atrast darbu, būs iespēja izveidot profilu, norādot savas prasmes un spējas. Savukārt darba devēji varēs iepazīties ar šiem profiliem un uzaicināt cilvēkus uz darba intervijām.

Notiek sabiedriskā transporta pasažieru aptauja

Download PDF

SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) no 5. līdz 20. maijam veic sabiedriskā transporta pasažieru aptauju. Anketas ir pieejamas Jēkabpils uzņēmuma mājaslapā www.jekabpilsap.lv.

Uzņēmuma Pārvadājumu daļas vadītāja Aija Vetere skaidro, ka šobrīd ir svarīgi noskaidrot sabiedrības viedokli par iespējām paplašināt maršrutu tīklu un sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti, jo uzņēmums gatavojas iegādāties vēl divus ar saspiesto dabas gāzi darbināmus autobusus, kur aptaujas rezultāti tiktu izmantoti tehniski ekonomiskā pamatojuma sagatavošanai, kurā tiek ņemts vērā arī pasažieru viedoklis par sniegtā sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti.

Pastiprinātos drošības apstākļos sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi klātienē ārtelpās būs pieejami no 7. maija

Download PDF

Apstiprinot grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, Saeima lēmusi, ka no š.g. 7. maija pastiprinātos drošības apstākļos tiek atļauts atsākt sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus klātienē ārtelpās.

Ministru kabineta ārkārtas sēdē š.g. 6. maijā tika lemts pastiprināt iepriekš noteiktos nosacījumus sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai klātienē ārtelpās.

Download PDF

Download PDF

06.04.2021. noslēgts līgums ar SIA “Valkas ceļi” par autoceļa Āres–Vāgāni atjaunošanas darbiem. Patreiz objektā darbi norit pilnā sparā. Ceļa posmā 0,00- 0,5 km tiks uzklāts cietais segums ar divkāršo apstrādi un kapiem piekļaujošajā teritorijā izveidos autostāvvietas. Pakalpojuma līgums noslēgts par summu 64717,70 EUR (bez PVN).

Download PDF

Radošais dzejas konkurss ir noslēdzies!

Download PDF

Bibliotēku nedēļas ietvaros Jēkabpils novada bibliotēkas aicināja uz konkursu “Kur grāmata, tur dzeja!”.

Esat izrevidējuši savus un bibliotēku grāmatplauktus un iesūtījuši 23 attēlus ar pavasarīgām dzejas rindām, kuras izveidotas no grāmatu muguriņām.

Konkursā piedalījās visu vecumu dalībnieki, sākot no 6 līdz 70 gadiem. Daži no dalībniekiem bija iesnieguši vērtēšanai vienu fotogrāfiju, daži – vairākas.

Apstiprināts projekts Zemgales 2021. gada Kultūras programmā

Download PDF

Zemgales plānošanas reģionā (ZPR) noslēdzies Latvijas Valsts mežu (LVM) un Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) atbalstītās “Zemgales Kultūras programmas 2021” projektu konkurss. Finansiālu atbalstu guvis viens no trim Jēkabpils novada pašvaldības iesniegtajiem projektiem – “Sēļi un latgaļi sasaucas Zemgalē”.

7. maijā – ārkārtas DOMES SĒDE

Download PDF

2021. gada 7. maijā plkst. 10.00

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE

ATTĀLINĀTI ZOOM platformā

Darba kārtība

Baltā galdauta stāsts…

Download PDF
Balti klāts galds ir pašapziņas un lepnuma simbols, vienojošs elements, kas aicina cilvēkus sanākt kopā. Baltā galdauta svētku mērķis ir iedvesmot cilvēkus svinēt 4. maiju – Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu. Tā ir kopā būšana, darbošanās, sarunas, dalīšanās atmiņās, foto, video un audio stāstu veidošana, kopīga galda klāšana. Parasti galdā tiek celti latviešu nacionālie ēdieni, arī īpašas dzimtas receptes. Taču šogad aicinājām to darīt tikai savā mājā un ģimenes lokā.
Novada pagastos ir skatāms tematisks vides noformējums ar stāstu par Baltā galdauta svētku būtību, ko var apskatīt dodoties pastaigā dabā.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv