Daily Archives: 14/04/2021Latvijas Dabas fonds aicina zemnieku saimniecības kļūt par dabisko zālāju atjaunošanas projekta GrassLIFE 2.0 partneriem

Download PDF

Latvijas dabiskie zālāji saglabājušies vien 0.7% valsts teritorijas, tāpēc Latvijas Dabas fonds (LDF) kopš 2017. gada īsteno projektu GrassLIFE: Zālāju atjaunošana un to dažādas izmantošanas veicināšana. Lai turpinātu GrassLIFE iesākto darbu dabisko zālāju atjaunošanai, LDF meklē jaunas saimniecības, kurām rūp mūsu dabiskie zālāji un kuras ir gatavas kļūt par GrassLIFE 2.0 projekta partneriem. Partneri sadarbībā ar projekta īstenošanā iesaistītajiem ekspertiem atjaunos un saglabās savus dabiskos zālājus, un pilnvērtīgi integrēs tos saimniecības ražošanas sistēmā.

Par izglītības sniegšanu kopš 7. aprīļa

Download PDF

No 7. aprīļa Latvijā ārkārtējā situācija vairs nav spēkā. Daudzi drošības pasākumi valstī tiek turpināti, bet ir ieviestas arī vairākas izmaiņas:

  • Ir paplašināts to klašu loks, kuras epidemioloģiski drošajās teritorijās var mācīties klātienē. “Drošajās administratīvajās teritorijās”, klātienes mācības var īstenot – 6. un 12. klasē, rotācijas kārtībā arī 7.-9. un 10.-11. klasē (divas dienas nedēļā). Izglītības iestādē nodrošināmas epidemioloģiskās drošības prasības un veicama klātienē nodarbināto iknedēļas testēšana.

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norise būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī

Download PDF

Vai un kā notiks Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, būs atkarīgs no epidemioloģiskās situācijas valstī, tāpēc Izglītības un zinātnes ministrija paredzējusi vairākus konceptu variantus.

Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks, taču visdrīzāk ne ierastajā  – tradicionālajā formātā. Kā drošāko risinājumu IZM redz svētkus reģionos.  Šobrīd pasākumam tiek veidots tradicionālais, B un C koncepts. Kurš no tiem tiks realizēts, to noteiks COVID-19 saslimstības rādītāji valstī un publiskajos pasākumos atļautais cilvēku pulcēšanās skaits.

VAKANCE | Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītājs

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Kultūras pārvaldes vadītāja amatu ar pilnu darba laiku uz noteiktu laiku, maksimālā alga pirms nodokļiem 1125 EUR.

(Darba vieta Jēkabpils novada Zasas pagastā)

Galvenie darba pienākumi:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv