Daily Archives: 08/04/2021Jauniešus aicina iesaistīties aktivitātē “LIELĀ – MAZĀ TALKA”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jēkabpils novada jaunieti! Sakop savu apkārtni un iesaisti aktivitātē “LIELĀ – MAZĀ TALKA” arī ģimeni (līdz 2 mājsaimniecībām un līdz 10 cilvēkiem)! No 10. līdz 26. aprīlim iemūžini savu darbu un sūti uz jl@jekabpilsnovads.lv . Ja publicē savu aktivitāti sociālajos tīklos, liec tēmturi #lielāmazātalka un atzīmē @jekabpilsnovadajauniesi .

Aicinām piedalīties interaktīvajā lekcijā “Vecāku atbalsts bērnam veiksmīgas karjeras veidošanā”!

Download PDF

Ābeļu pamatskolas, Aknīstes vidusskolas, Zasas vidusskolas, Rubeņu pamatskolas un Dignājas pamatskolas skolēnu vecākiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties interaktīvā lekcijā “Vecāku atbalsts bērnam veiksmīgas karjeras veidošanā” Lekcija platformā ZOOM tiešsaistē sāksies 20.04.2021. plkst. 18.00. Tiešsaistes adrese mērķauditorijai tiks nosūtīta E-klasē.

Skolēni domā par tālāku izglītību!

Download PDF

Devītklasnieki un vidusskolu beidzēji apzinās, ka ir klāt gandrīz pēdējais brīdis, kad izlemt – kur mācīties tālāk, kādu profesiju apgūt. Izmantojot virtuālās un telekomunikāciju saziņas iespējas, karjeras konsultantu darbs ar skolēniem par viņu nākotnes profesijas izvēles iespējām turpinās.

Ābeļu pamatskola aicina jaunus audzēkņus

Download PDF

Ābeļu pamatskola aicina pieteikt mācībām pirmklasniekus un 5–6 gadus vecus pirmsskolniekus 2021./2022. mācību gadam. Gaidīti ir arī citu vecumu skolēni.

Svētku noskaņā, plaukuma gaidās

Download PDF
Mēnesis aizvadīts Lieldienu svētku noskaņā un dabas plaukuma gaidās. Plaukst arī audzēkņu un arī pedagogu zināšanas – vairāki pedagogi attālināti apmeklējuši dažādus kursus (piemēram, par digitālo mācību materiālu sagatavošanu). Notikusi projekta PUMPURS supervīzija. Ar panākumiem startēts arī kādā konkursā.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv