Daily Archives: 07/04/2021Lieldienu ceļojums

Download PDF

4. aprīlī Jēkabpils novada teritorijā notika svētku piedzīvojums – Lieldienu ceļojums ģimenēm un visiem interesentiem. Novada pagastu teritorijas bija ietērptas svētku rotā, izvietojot dažādus tematiskus noformējumus un vides objektus. Katrai komandai bija uzdevums atrast un nofotografēties pie norādītajiem objektiem + papilduzdevums – iesūtīt savu skaistāko Lieldienu olu fotogrāfiju. Lieldienu rītā jau no plkst. 9.00 varēja doties ceļojumā!

Jēkabpils novada bibliotēkas 2020. gadā

Download PDF
Šī brīža situācija valstī neļauj aktīvi darboties klātienē, tāpēc ir laiks izvērtēt un atskatīties uz paveiktajiem darbiem 2020. gadā.

Jēkabpils novada pašvaldība 2020. gadā turpināja publisko bibliotēku reorganizāciju. Pēc Jēkabpils novada domes 2020. gada 26. novembra lēmumā Nr.381 tika noteikts, ka novada publiskās bibliotēkas tiek pievienotas kā struktūrvienības Jēkabpils novada Kultūras pārvaldei un savukārt bibliotēku struktūrvienības tiek pārsauktas par nodaļām. Izmaiņas stājas spēkā ar 2021. gada 1. janvāri.Tika izstrādāti jauni bibliotēku nolikumi, jo mainās pakļautība, kā arī amatu apraksti. Tātad, Jēkabpils novadā reorganizācijas rezultātā 11 publisko bibliotēku vietā pakalpojumus sniedz 7 bibliotēkas, t.sk., 5 bibliotēkas ar nodaļām.

Plānots zāģēt kokus Dunavas sporta laukuma malā

Download PDF

Lai novērstu bojājumus meliorācijas sistēmā, paredzēts zāģēt kokus un krūmus gar Dunavas sporta laukuma rietumu un ziemeļu malu.

Ierobežojumu laikā top radošas projektu idejas

Download PDF

Globālās pandēmijas laikā vistiešāko ietekmi jūt kultūras nozare. Ir ierobežota iespēja plānot un organizēt pasākumus. Šajos apstākļos rodas jaunas radošas idejas, tiek pilnveidoti jau par tradīcijām esoši kultūras un tūrisma pasākumi. Pamatojoties uz Zemgales Plānošanas reģiona izsludināto projektu konkursu “Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Zemgales kultūras programma 2021”, Jēkabpils novada pašvaldība ir iesniegusi 3 projektu idejas.

Aptauja jauniešiem

Download PDF
Sveiks, JAUNIETI. Pavasaris ir iestājies un laiks sarosīties. Vēlos uzzināt, kādās aktivitātēs vēlies piedalīties, un, iespējams, kādās vēlies līdzdarboties!
Lūdzu aizpildi anketu (7 vienkārši jautājumi), lai būtu skaidrākas Jēkabpils novada jauniešu vēlmes!

Aptaujas saite: https://forms.gle/CatDrXLSXR1xaxW2A

Gaidīšu Tavu atbildi līdz 21. aprīlim un tiekamies pasākumos!
Jēkabpils novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciāliste
Anastasija Krasutina

Covid-19 krīzes atbalstam par martu uzņēmēji var pieteikties līdz 15. aprīlim

Download PDF

Ekonomikas ministrija atgādina, ka līdz š.g. 15. aprīlim uzņēmēji, kā arī pašnodarbinātās personas un patentmaksātāji var pieteikties Covid-19 krīzes atbalstam par martu. Atbalsts komersantiem būs pieejams līdz brīdim, kamēr spēkā būs valdības noteiktie ierobežojumi saimnieciskai darbībai, kas saistīti ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību. Atbalstam uzņēmēji var pieteikties par katru kalendāro mēnesi, iesniedzot pieteikumu VID līdz nākamā mēneša 15. datumam.

Valdība nostiprina drošības pasākumus ilgstošai sadzīvošanai ar Covid-19

Download PDF

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv