Daily Archives: 29/03/2021Norit diskusijas par Jēkabpils novada pašvaldības pārvaldes organizācijas struktūras projekta izstrādi

Download PDF

Lai nodrošinātu jaunveidojamā Jēkabpils novada, kas iekļauj Jēkabpils pilsētu, Krustpils, Jēkabpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novadu administratīvās struktūras projekta izstrādi, Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis izdevis rīkojumu.

Eiropas kultūras mantojuma dienās 2021 iekļauts Jēkabpils novada pasākums

Download PDF

Šī gada Eiropas kultūras mantojuma dienas Latvijā, kas norisināsies no 17. līdz 19. septembrim, būs  veltītas transporta tēmai, paverot plašu mantojuma spektru – sākot ar ceļiem, tiltiem, kanāliem un dzelzceļa stacijām, beidzot ar lidlaukiem, ostām un pašu spēkratu kolekcijām.

Pēc Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes aicinājuma Jēkabpils novada pašvaldība sagatavoja pieteikumu par teritorijā esošu ar transporta un satiksmes vēsturi saistītu objektu – pieminekli plostnieku piemiņai Dunavas pagastā, un tas tika apstiprināts.

15. aprīlī Elektronikas un datorzinātņu institūts rīkos informatīvu pasākumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ražošanas nozarē

Download PDF

Elektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu 15. aprīlī uzņēmumiem, īpaši mazajiem un vidējiem, kuri strādā ražojošajās nozarēs – “DIH (digitālo inovāciju centrs) kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs” DIH-World Community Days ietvaros.  Virtuālās tikšanās laikā ar Eiropas un Latvijas ekspertiem, uzņēmējiem būs iespēja saņemt apkopotu informāciju par industrijas 4.0 attīstības un ietekmes tendencēm, Digitālās inovācijas centra atbalsta mehānismiem – finansējums, pieredzes stāsti, konkurētspējas celšana un citi temati. 

26. martā darbu sācis CVK uzziņu tālrunis par 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām

Download PDF

Lai informētu vēlētājus par 5. jūnija pašvaldību domes vēlēšanu kārtību, no šodienas, 26. marta, līdz 6. jūnijam darbosies Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) uzziņu tālrunis 67049999.

Tālrunis strādās katru dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00, bet 31. maijā no plkst. 9.00 līdz 21.00, 4. un 5. jūnijā – no plkst.7.00 līdz 24.00. Uzziņu tālruņa operatori būs gatavi vēlētājus uzklausīt arī 6. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv