Daily Archives: 22/03/2021Dunavas un Dignājas pagastos būs jauns ģimenes ārsts

Download PDF

Nacionālais veselības dienests informē, ka ar 2021. gada 1. aprīli valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus uzsāks sniegt ģimenes ārsts Jurijs Jermaks (t. 23772033). Ārsta darbības pamatteritorija ir Jēkabpils pilsētā un Jēkabpils novada Dunavas un Dignājas pagastā.

Prakses vietu adreses:

Dodies Lieldienu ceļojumā pa Jēkabpils novadu!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

4. aprīlī dodies svētku piedzīvojumā ģimenēm pa Jēkabpils novada teritoriju!
Dodies LIELDIENU CEĻOJUMĀ!

Apceļo kādu no Jēkabpils novada pagastiem, atrodi visus Lieldienu objektus konkrētajā pagastā, nofotografējies pie tiem un iegūsti balvu!

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, Saeima pieņem lēmumu par mācību gada nepagarināšanu 1.–6. klases skolēniem

Download PDF

Lai gan sākotnēji tika paredzēts, ka pagarinātā Ziemas brīvlaika dēļ jaunāko klašu skolēniem tiks mainīts arī mācību gada beigu laiks, to pagarinot, saskaņā ar Saeimā 18. martā apstiprināto lēmunu par 2020./2021. mācību gada ilgumu, kā arī plānotajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr. 28 “Noteikumi par 2020./2021. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku un brīvdienu laiku”  1. līdz 6. klases skolēniem mācību gads netiks pagarināts, tas noslēgsies 31. maijā.

25. martā – DOMES SĒDE

Download PDF

2021. gada 25. martā plkst. 11.00

DOMES SĒDE

ATTĀLINĀTI ZOOM platformā

Darba kārtība

Iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem (sociālā palīdzība)

Download PDF

Jēkabpils novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 25. marta Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 24. marta plkst. 13.00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus  juriskonsultam Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv, par saistošo noteikumu “Par sociālo palīdzību Jēkabpils novadā projekta saturu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv