Daily Archives: 19/03/2021Lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību

Download PDF

Jau 23.03.2021. jauniešiem un citiem interesentiem tiek piedāvāta lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību. Noteikti pie reģistrācijas vari uzdot sev interesējošo jautājumu, uz kuru atbildi sniegs lekcijas vadītājs – profesionāls savā jomā! Kad – 23.03.2021. Cikos – 17:30 (LAIKS MAINĪTS) Pieteikšanās saite: https://forms.gle/Sp6rDUzpMUMRd4FG8

Par mācībām klātienē Jēkabpils novadā

Download PDF

No pirmdienas, 22. marta, visās Jēkabpils novada pašvaldības izglītības iestādēs 1.-4. klasēm mācību process tiks nodrošināts klātienē, savukārt pamatizglītības un vidējās izglītības iestādēs 5.-12. klasēm tiks rīkotas nodarbības ārtelpās (līdz 5 mācību stundām un līdz 2 interešu izglītības nodarbībām nedēļā), kā arī notiks individuālās konsultācijas pēc iepriekš saskaņota grafika. Aicinām vecākus izvērtēt visus riskus un nepieciešamības gadījumā sazināties ar skolas vadību.

Izsludināts Kultūras pieminekļu konservācijas un restaurācijas programmas 2021. gadam konkurss

Download PDF

Līdz 2021. gada 19. aprīlim valsts nozīmes kultūras pieminekļu īpašnieki vai valdītāji var iesniegt pieteikumus atklātā konkursā valsts finansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu izpētei, konservācijai un restaurācijai.

Programmas mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu kultūras pieminekļu īpašniekiem objektu konservācijā un restaurācijā, līdzekļus pēc iespējas piešķirot plašākam objektu lokam visā Latvijā.

“Skalbes” krīzes tālrunim dubultojies zvanu apjoms

Download PDF

Kopš 1. februāra, kad krīžu un konsultāciju centrā “Skalbes” bezmaksas diennakts atbalsta tālrunis 67 222 922, kas nodrošina plašāku operatīvo psiholoģisko atbalstu Latvijas iedzīvotājiem, sāka darboties ar papildu jaudu, tālruņa zvanu skaits ir dubultojies. Pateicoties Veselības ministrijas atbalstam, tika piesaistīti psihologi un īpaši apmācīti krīzes konsultanti, kuri zvanus turpina pieņemt visu diennakti. Tāpat šo iespēju sākuši izmantot daudz vairāk vīriešu, un diezgan daudziem iedzīvotājiem notikusi viņu pirmā komunikācija ar psihologu.

Konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2020” atzinība Aleksandra Grīna parkam

Download PDF


Konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2020” nominācijā “Teritorijas labiekārtojums” atzinību saņēmis labiekārtotais Aleksandra Grīna parks Kalna pagastā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv