Daily Archives: 15/03/2021Lielā Talka un VARAM aicina kopīgi sakopt Latviju 24. aprīlī

Download PDF

Lielās Talka un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina talciniekus ņemt aktīvu dalību jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī. Ministrija arī atgādina par nepieciešamību ievērot valstī noteiktus epidemioloģiskās drošības noteikumus un aicina doties talkot atbilstoši tā brīža noteiktajiem ierobežojumiem. Lai parūpētos par vidi, pasargājot arī sevi, organizatori aicina  talkot individuāli – “solo” talkas, divatā – “duo” talkas vai vienas mājsaimniecības ietvaros – “ģimenes talkas”.

Marta aktivitātes projektā „Mācies no cilvēkiem. Mācies no dzīves”

Download PDF

Projekta aktivitātes sadarbībā ar Rubeņu pamatskolu uzsākām 2020. gada oktobrī, un gada nogalē apguvām pirmo pieredzi attālināto nodarbību vadībā.

Klāt ir marts, un šī mēneša aktivitāte „Redzēt un radīt” ietver veselas piecas radošās nodarbības –

Sveiciens no dueta ”Santehniķi”!

Download PDF

10. martā Dignājas pamatskolā Latvijas “Skolas somas” projekta ietvaros skolēniem un skolotājiem bija iespēja noskatīties online -lekciju/īsfilmu par grupas “Santehniķi” tapšanu un radošo darbību.

27. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 – Zemes stunda

Download PDF


2021. gada 27. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda – globāli lielākā vides akcija. Aicinām atbalstīt akciju un tās laikā izslēgt vai iespējami samazināt ārējo apgaismojumu!

<< 10 idejas Zemes stundai iedzīvotājiem >>

Valdība apstiprina drošības pasākumus Covid-19 izplatības kritumam līdz Lieldienām

Download PDF

Ministru kabinets piektdien, 12. martā, apstiprināja vairākus uzlabojumus epidemioloģiskās drošības pasākumos, lai līdz Lieldienām mērķtiecīgi nostiprinātu pašreizējo Covid-19 saslimstības krituma tendenci. Valdības apstiprinātais scenārijs primāri balstās attālinātā darba principos. No nākamās nedēļas epidemioloģiski drošākās pašvaldībās varēs nelielu daļu izglītības nodarbību īstenot ārpus telpām klātienē. Savukārt cilvēkiem, kuri par spīti aicinājumam neceļot, ierodas Latvijā no trešajām valstīm, būs par saviem līdzekļiem jātestējas un pozitīva testa gadījumā jāapmaksā pašizolācija viesnīcā.

Jēkabpils novada biedrībai „Sēļu pūrs” viens no labākajiem projektiem Zemgalē

Download PDF

Marta sākumā tika paziņoti pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli-Latvija” (SDL) 2020. gada projektu konkursa rezultāti par labākajām pašvaldību līdzfinansētajām iedzīvotāju iniciatīvām Zemgales plānošanas reģionā. Par 2. labāko projektu Zemgalē atzīts Jēkabpils novada biedrības „Sēļu pūrs” projekts „Padzeries no stāstu krūzes!”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv