Daily Archives: 01/03/2021Šodien stājas spēkā jauns elektropreču energomarķējums

Download PDF

No 1. marta Eiropas Savienībā tiek uzsākta jaunu un uzlabotu energomarķējumu ieviešana sadzīves tehnikas ierīcēm.

Pēdējos 25 gadus ES energomarķējums ir bijis ļoti veiksmīgs instruments, kas ļāvis patērētājiem salīdzināt un izvēlēties efektīvākos produktus. Tomēr esošā energoefektivitātes skala, kurā ir daudzas ar “+” zīmi atzīmētas klases, vairs nav pārskatāma. Turklāt mūsdienās lielākā daļa produktu jau ietilpst divās vai trīs augstākajās energoefektivitātes klasēs, un tas apgrūtina patērētājiem izvēlēties efektīvāko produktu.

“Gada sporta skolotājs” – Madara Nagle-Galdiņa

Download PDF

Tradicionālajā Jēkabpils sporta laureātu 2020 aptaujā noskaidrojies, ka Gada sporta skolotāja strādā Zasas vidusskolā!
Zasas vidusskolas sporta skolotāja Madara ir darbīga savā skolotājas būtībā, nenogurstoši radoša jaunu, interesantu stundu izveidē, punktuāla savā darba ritmā, prasīga pret sevi un citiem, atrod īsto pieeju visiem – no bērnudārza audzēkņiem līdz vidusskolniekiem.

“Baltais Ceļš” | februāris 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Piedalies Jēkabpils novada 2021. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā! (līdz 31.03.)

Download PDF

Izsludināts Jēkabpils novada 2021. gada iedzīvotāju iniciatīvu konkurss! Konkursā var piedalīties Jēkabpils novadā reģistrētas vai pastāvīgi darbojošās nevalstiskās organizācijas, kas projekta ietvaros plāno veikt darbību Jēkabpils novada teritorijā, un iedzīvotāju iniciatīvu grupas, kuru sastāvā ir Jēkabpils novadā deklarēti iedzīvotāji (ne mazāk kā 3 dalībnieki), kuras projektu plāno īstenot Jēkabpils novadā un ir savākušas vismaz 20 pilngadīgu novada iedzīvotāju parakstus (ieskaitot grupas locekļus) par iniciatīvas atbalstu. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums no pašvaldības šogad ir līdz 1000 eiro. Projektiem, kuros plānota tikai apmācību/nodarbību rīkošana, atbalsts nedrīkst pārsniegt 700 eiro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 7000 eiro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

Biznesa ideju konkurss ”Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2021”

Download PDF

Jēkabpils novada dome 2021. gada 25. februārī pieņēma lēmumu Nr.45 (protokols Nr.2, 6.punkts) Par biznesa ideju konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2021” nolikuma un vērtēšanas komisijas apstiprināšanu.

Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides, kas nav saistīta ar tradicionālo lauksaimniecību un mežsaimniecību, attīstību novadā, jaunu darbavietu radīšanu, jaunu preču un/vai pakalpojumu veidošanu. Konkursa īstenošanai kopējais paredzētais finansējums ir līdz 8000,00 EUR no pašvaldības 2021. gada budžeta līdzekļiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv