Monthly Archives: februāris 2021Download PDF

Informācija politiskajām partijām, politisko partiju apvienībām

Download PDF

Par semināru kandidātu sarakstu gatavotājiem 2021. gada pašvaldības domes vēlēšanām

 No šā gada 17. marta līdz 6. aprīlim norisināsies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 5. jūnija pašvaldības domes vēlēšanām.

Atbilstoši Pašvaldības domes vēlēšanu likumam pašvaldības domes deputātu kandidātu sarakstus var iesniegt reģistrēta politiskā partija, reģistrētu politisko partiju reģistrēta apvienība, divas vai vairākas reģistrēta politiskās partijas, kuras nav apvienojušās reģistrētu politisko partiju reģistrētā apvienībā. Deputātu kandidātu saraksti iesniedzami rakstveidā un elektroniskā veidā pašvaldības vēlēšanu komisijai un sagatavojami, izmantojot Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammu.

VBTAI sāk nodrošināt bezmaksas psihoterapijas pakalpojumu ģimenēm ar bērniem

Download PDF

No 1. marta Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Konsultatīvā nodaļa ESF līdzfinansētā projekta 9.2.1.3/16/I/001 “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” ietvaros sāk nodrošināt ģimenēm ar bērniem bezmaksas ģimenes psihoterapijas konsultācijas. Ģimenes psihoterapijas konsultācijas notiks Latvijas Sistēmisko un ģimenes psihoterapeitu biedrības psihoterapeitu (psihoterapijas speciālistu) vadībā.

Operatīvā hidroloģiskā informācija (25.02.2021.)

Download PDF

Aizvadītajā diennaktī turpinājās sniega segas kušana, uz ledus bija sniegūdens lāmas un ūdens. Ūdens līmenis Latvijas upēs sāka paaugstināties straujāk vietām svārstījās ar tendenci paaugstināties, Daugavā pazeminājās. Straujākajos upju posmos sāk sairt ledus, paliek palieku piesalas, bet lielākoties ledus kūst uz vietas.

VID skaidro: kā pareizi reģistrēt tiešsaistes tirdzniecību

Download PDF

Līdz ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem ir palielinājusies gan iedzīvotāju, gan uzņēmēju interese par attālināto tirdzniecību. Lai palīdzētu nekļūdīties tiešsaistes darbības reģistrēšanā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izveidojis infografiku par to, kad tiešsaistes tirdzniecība jāreģistrē kā struktūrvienība un kā to izdarīt pareizi.

Zasā iemēģina skijoringu ar zirgiem

Download PDF

Operatīvā hidroloģiskā informācija (24.02.2021.)

Download PDF

Aizvadītajā diennaktī turpinājās sniega segas kušana, uz ledus izveidojās sniegūdens lāmas un ūdens uz ledus. Ūdens līmenis Latvijas upēs sāka paaugstināties vai svārstīties ar tendenci paaugstināties. Straujākajos upju posmos sāk sairt ledus, bet lielākoties sākas ledus kušana uz vietas.

Aicina atsaukties deju kolektīvus

Download PDF


Amoram mīlestības mēnesī ir darba pilnas rokas, taču, neskatoties uz to, viņš ik gadu atrod laiku, lai ciemotos Zasā sadancī “Pie Amora”. Arī šogad Amors ieradās ciemos, taču uz zemes viss ir citādi..
Amors ir apņēmības pilns cīnīties ar Kovidu un to uzvarēt. Mīļie draugi, dejotāji, jo īpaši tie, kuri ik gadu ciemojas pie mums sadancī “Pie Amora” – aicinām Jūs iesūtīt sirsnīgāko, mīlestības pilnāko Jūsu deju kolektīva fotogrāfiju uz e-pastu zasaskn@jekabpilsnovads.lv līdz 2021. gada 3. martam. Palīdzēsim mīlestībai uzvarēt!

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Ģimenes valsts pabalsta saņēmēja maiņu var veikt līdz 1. martam

Download PDF

Pēc valdības iniciatīvas Saeima lēmusi izmaksāt 500 eiro lielu vienreizēju  atbalstu ģimenēm par katru bērnu. To šī gada 31. martam veiks Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra. Šāds atbalsts par katru bērnu pienākas tam vecākam, kurš saņem bērna kopšanas pabalstu par bērnu līdz viena gada vecumam vai ģimenes valsts pabalstu, vai arī piemaksu pie ģimenes valsts pabalsta par bērnu ar invaliditāti.

25. februārī – DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 25. februārī plkst. 11.00

DOMES SĒDE

ATTĀLINĀTI ZOOM platformā

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv