Daily Archives: 30/09/2019Aizvadīta informatīva sanāksme pašvaldības darbiniekiem Zasā

Download PDF

27. septembrī Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā notika informatīva sanāksme Jēkabpils novada pašvaldības darbiniekiem – pagastu pārvalžu vadītājiem, komunālās saimniecības vadītājiem, klientu apkalpošanas speciālistiem, sociālā dienesta darbiniekiem, bibliotekāriem, administrācijas speciālistiem.

Ar saukli „Sēlijai būt!” sēļi pulcējas Rīgā

Download PDF

Aktualizējot jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģiona pastāvēšanu, 28. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ātrijā Rīgā notika pasākums „Sēlijai būt!”.

VUGD atgādina: lai pavasarī nedegtu kūla, rudenī jāsakopj savs īpašums!

Download PDF

Katru pavasari ugunsdzēsēji glābēji ik dienas steidzas dzēst vairākus desmitus kūlas ugunsgrēku, kuros ne tikai nodeg vairāki tūkstoši hektāru Latvijas teritorijas, bet arī cieš un pat iet bojā cilvēki. Šogad kūlas ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks, bet cieta 11! Lai pasargātu sevi un savu īpašumu, kā arī mazinātu kūlas ugunsgrēku skaitu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus un pašvaldības savlaicīgi sakopt sev piederošās teritorijas jau rudenī, lai pavasarī nebūtu kūlas, kam degt!

Tapis Zasas vidusskolas dienasgrāmatas dizains

Download PDF

Pagājušā mācību gada pavasarī nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau ceturto gadu izsludināja konkursu projektam “Dienasgrāmata”, kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas. Projekta noslēgumā skola iegūst savas skolas dienasgrāmatu 2019./2020. mācību gadam. Pēc tam tiek piesaistīts finansējums no Latvijas uzņēmumiem, kas dotu iespēju izglītības iestādēm, kuras piedalījušās šajā aktivitātē, saņemt skolēnu dienasgrāmatas bez maksas.

Svecīšu vakari Jēkabpils novada kapsētās

Download PDF

12. oktobrī Svecīšu vakars Kalna pagasta kapsētās:

plkst. 15.00 Ūdenānu kapsētā,
plkst. 16.00 Ērgļu kapsētā,
plkst. 17.00 Minsteru kapsētā.

12. oktobrī Svecīšu vakars Dignājas pagasta kapsētās:

Akcijā “Laimes koki” piedalās arī Zasas vidusskolas internātā dzīvojošie bērni

Download PDF

Šī gada 26. septembrī Zasas vidusskolas internātā dzīvojošie bērni un viņu skolotāji piedalījās “Laimes koku” stādīšanas akcijā – iestādot 29 bērzus un vienu priedīti Zasas parkā, sniedzot savu devumu  parka atjaunošanā. Šīs pasaules talkas ietvaros bērni iesaistās vides jautājumu risināšanā, tiek veidota izpratne par dabas procesiem un prasme uzņemties rūpes par kāda konkrēta koka izaudzēšanu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv