Monthly Archives: augusts 2019“Ļaudis un Darbi” | augusts 2019

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Jēkabpils novada informatīvā izdevuma “Ļaudis un Darbi” jaunākais numurs.

Radošu un veiksmīgu 2019./2020. mācību gadu

Download PDF

SĒLIJAS SALAS Dignāja – Divu krastu laipas sala

Download PDF

28. augustā notiks izglītības darbinieku konference

Download PDF

28. augustā plkst. 10.00 Krustpils novada konferenču zālē Rīgas ielā 150a 2. stāvā notiks Jēkabpils pilsētas un Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadu izglītības iestāžu vadītāju un pedagogu augusta konference.

Rainelda Muižniece,
Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos

29. augustā – DOMES SĒDE

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Vēlās vasaras Lielais mākslas piedzīvojums Zasā

Download PDF

No 24. jūlija līdz 3. augustam Zasā ilga nepārtraukts mākslas un kopienas pasākumu maratons ar Lietuvas partneru un viesu piedalīšanos.

Nakts turnīrs Dunavā

Download PDF
Nakts turnīrs Dunavā norisinājās jau trešo gadu un pulcēja 12 pludmales volejbola komandas vīriešu konkurencē, 4 pludmales volejbola komandas sieviešu konkurencē, kā arī pa 4 komandām florbolā un strītbolā. Visas nakts garumā mums spēlēja mūziku “DJ Ainārs”, kā arī bija pieejama grila vieta.

24. augustā Volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

24. augustā no plkst. 10.00 Zasā Jēkabpils novada atklātais Volejbola turnīrs: volejbols 4:4 (+1) sieviešu un vīriešu komandām, lodes grūšana + dažādas aktivitātes lieliem un maziem. Bez iepriekšējas pieteikšanās, bez dalības maksas.

<< NOLIKUMS >>

Pasākuma laikā var notikt filmēšana vai fotografēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Veselību veicinoša nometne Leimaņos

Download PDF
Jau trešo gadu Jēkabpils novada pašvaldībā norisinās veselību veicinošas nometnes projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Šogad nometnē piedalījās 20 novada bērni vecumā no 8 – 12 gadiem un nometnes bāzes vieta, kā ierasts, bija Bērzgala pamatskola Leimaņu pagastā.

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi novadā

Download PDF

Kopš 2017. gada Jēkabpils novadā Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros norisinās dažādi pasākumi iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei, kuros piedalījušies jau vairāk kā 890 dalībnieki.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv