Visi jaunumi: Sporta jaunumiNoslēdzies “Soļošanas maratons”

Download PDF

Soļot ir veselīgi! It īpaši pandēmijas laikā, kad sportošanas iespējas lielākās kompānijās ir ierobežotas, ir jāatrod iespējas, kā stiprināt savu veselību un izkustēties individuāli un bez papildus inventāra. Lai motivētu iedzīvotājus izkustēties, no 12. jūlija līdz 29. augustam tika aicināts krāt soļus savā viedierīcē vai viedpulkstenī un katru nedēļu tos iesūtīt. Kopā maratonā piedalījās 15 soļotāji. Saskaitot visa maratona laikā iegūtos rezultātus, pirmās trīs vietas ieguva:

Noslēgušās autokrosa cīņas “Pilskalnos”

Download PDF

M.Becīša foto.

2021. gada 17. un 18. jūlijā Kalna pagasta sporta kompleksā “Pilskalni”, iepriecinot gan braucējus, gan skatītājus, dūca motori, kūleņoja mašīnas un norisinājās aizraujošas autokrosa cīņas. Neraugoties uz apkārt valdošo situāciju, pasākums bija pieejams visiem atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai.

Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms 1. augustā Jēkabpils novada Biržos

Download PDF

Augusts Jēkabpils novadā iesāksies ar gada gaidītāko pasākumu autotrasē “Baroni”, Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms. Jūlija sākumā Biķernieku trasē tika dots starts rallijkrosa 2021. gada sezonai. Arī šogad Salas novada Biržos autotrasē “Baroni” pulcēsies pazīstami sportisti un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu svētdienu.

17. un 18. jūlijā autokross un folkreiss Pilskalnos!

Download PDF

Sīkāk: https://www.skpilskalni.lv/lv/jaunumi/undefined/autokross-un-folkreiss-pilskalnos-17-un-18-julija-/

Uzmanību skatītājiem, kuriem būs nepieciešamība testus taisīt uz vietas: https://www.skpilskalni.lv/lv/jaunumi/zinas/uzmanibu-skatitajiem-/

Aicinām ģimenes uz vasarīgu un sportisku aktivitāti “Slapjie pludmales starti”

Download PDF

Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena”” aicina ģimenes uz vasarīgu, sportisku un neformālu aktivitāti “Slapjie pludmales starti”. Pasākuma laikā ģimenēm būs iespēja piedalīties stafetēs, sporta spēlēs, uzspēlēt visiem kopā volejbolu, doties aizraujošā orientēšanās ar uzdevumiem, radīt mākslu smiltīs un visiem kopīgi piedalīties piknikā. Paredzētas arī jaukas pārsteiguma balviņas par dalību aktivitātēs.

Īstenots projekts “Veselīga dzīvesveida veicinošas infrastruktūras uzlabošana Jēkabpils novada Zasas ciemā”

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība ar LEADER ELFLA fonda atbalstu ir realizējusi projektu “Veselīga dzīvesveida veicinošas infrastruktūras uzlabošana Jēkabpils novada Zasas ciemā” 20-05-AL24-A019.2202-000004, kura ietvaros Zasas ciemā ir uzstādīts žogs no divām pusēm.

“Gada sporta skolotājs” – Madara Nagle-Galdiņa

Download PDF

Tradicionālajā Jēkabpils sporta laureātu 2020 aptaujā noskaidrojies, ka Gada sporta skolotāja strādā Zasas vidusskolā!
Zasas vidusskolas sporta skolotāja Madara ir darbīga savā skolotājas būtībā, nenogurstoši radoša jaunu, interesantu stundu izveidē, punktuāla savā darba ritmā, prasīga pret sevi un citiem, atrod īsto pieeju visiem – no bērnudārza audzēkņiem līdz vidusskolniekiem.

Zasā iemēģina skijoringu ar zirgiem

Download PDF

Bruņotie spēki aicina pieteikties rezervistu militārās apmācības kursam

Download PDF

Nacionālie bruņotie spēki šogad turpinās 2018. gadā sākto rezervistu apmācību, kuru sekmīgi apguvušos Latvijas pilsoņus ieskaitīs bruņoto spēku rezervē rezerves karavīra statusā.

Šogad rezervistu militārās apmācības kurss notiks no 3. līdz 23. jūlijam, un tam var pieteikties līdz 20. maijam. Šogad plānots apmācīt līdz 60 rezervistiem.

VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!

Download PDF

Laikā, kad uz ūdenstilpēm veidojas ledus kārta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina būt piesardzīgiem, jo ledus kārta joprojām ir ļoti plāna un atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!  Ik gadu ziemas periodā vairāki desmiti cilvēku ielūzt ledū un noslīkst. Pēdējo divu dienu laikā VUGD saņēma sešus izsaukumus uz gadījumiem, kad cilvēki ielūza ledū – seši cilvēki gāja bojā, bet divi tika izglābti.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv
https://disperindagkop.wajokab.go.id/slot-gacor/ https://diskominfotik.wajokab.go.id/rajatoto/ https://clbk.kemendesa.go.id/slot-deposit-pulsa/ https://setdprd.wajokab.go.id/slot-deposit-dana/ https://jdih.alorkab.go.id/slot-deposit-dana/ https://temanrajaku.com/ https://psystudy.ru/slot-gacor/ https://setdprd.wajokab.go.id/slot88/ https://senimusik.isbi-tanahpapua.ac.id/slot-deposit-dana/