Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemNotiek sabiedriskā transporta pasažieru aptauja

Download PDF

SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) no 5. līdz 20. maijam veic sabiedriskā transporta pasažieru aptauju. Anketas ir pieejamas Jēkabpils uzņēmuma mājaslapā www.jekabpilsap.lv.

Uzņēmuma Pārvadājumu daļas vadītāja Aija Vetere skaidro, ka šobrīd ir svarīgi noskaidrot sabiedrības viedokli par iespējām paplašināt maršrutu tīklu un sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti, jo uzņēmums gatavojas iegādāties vēl divus ar saspiesto dabas gāzi darbināmus autobusus, kur aptaujas rezultāti tiktu izmantoti tehniski ekonomiskā pamatojuma sagatavošanai, kurā tiek ņemts vērā arī pasažieru viedoklis par sniegtā sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti.

Pastiprinātos drošības apstākļos sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi klātienē ārtelpās būs pieejami no 7. maija

Download PDF

Apstiprinot grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, Saeima lēmusi, ka no š.g. 7. maija pastiprinātos drošības apstākļos tiek atļauts atsākt sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus klātienē ārtelpās.

Ministru kabineta ārkārtas sēdē š.g. 6. maijā tika lemts pastiprināt iepriekš noteiktos nosacījumus sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai klātienē ārtelpās.

Download PDF

06.04.2021. noslēgts līgums ar SIA “Valkas ceļi” par autoceļa Āres–Vāgāni atjaunošanas darbiem. Patreiz objektā darbi norit pilnā sparā. Ceļa posmā 0,00- 0,5 km tiks uzklāts cietais segums ar divkāršo apstrādi un kapiem piekļaujošajā teritorijā izveidos autostāvvietas. Pakalpojuma līgums noslēgts par summu 64717,70 EUR (bez PVN).

Izvērtēti biznesa ideju konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2021” iesniegtie projektu pieteikumi

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības rīkotajā biznesa ideju konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2021” tika saņemti 6 projektu pieteikumi. Pieci iesniegtie projektu pieteikumi saņēma novērtējumu, kas paredz atbalstu – līdzfinansējuma piešķiršanu. Vienā projekta pieteikumā aktivitātes bija plānots realizēt 2022. gadā un līdz ar to šis projekts netika atbalstīts, jo neatbilda Konkursa prasībām. Pašvaldības līdzfinansējums (80% ) vienam Projektam plānots līdz 2666,66 EUR no kopējām Projekta attiecināmajām izmaksām, bet Personas līdzfinansējums ir 20 % apmērā no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Jēkabpils novada pašvaldība ņems aizņēmumu vairāku ceļu projektu finansēšanai

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības dome 2021. gada 25. februāra domes sēdē apstiprināja sekojošu investīciju projektu iesniegšanu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā valsts budžeta aizdevuma saņemšanai Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai:

  1. “Autoceļa Nr.6-27 Āres-Vāgāni atjaunošana Leimaņu pagastā, Jēkabpils novadā”
  2. “Autoceļa Nr.7-13 Kalnbirzes-Gobas, Bullīši un Nr.7-12 Atvari-Ūdenāni atjaunošana Kalna pagastā, Jēkabpils novadā”
  3. “Autoceļa Nr.5-11 Zasa-Mūrieši atjaunošana un Lauku ielas atjaunošana Zasas pagastā, Jēkabpils novadā”.

Zemgales mazie un vidējie ražotāji aicināti pieteikties digitalizācijas treniņam

Download PDF

Zemgales mazie un vidējie ražojošie uzņēmumi ir aicināti pieteikties digitalizācijas treniņam Kickstart, kas startēs 11. maijā un ļaus uzņēmumiem izvērtēt, kā ar dažādiem digitāliem rīkiem attīstīt savu biznesu. Treniņu rīko Latvijas IT klasteris sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu, un pieteikšanās tam ir atvērta līdz 30. aprīlim: https://ej.uz/kickstartzemgale

Aicina pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2021”

Download PDF

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties Latvijā un lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2021”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs deviņās nominācijās un tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 28. reizi. Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, konkursa pretendentu vērtēšana šogad notiks attālināti.

Sezonu nav uzsākušas Daugavas pārceltuves

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Sezonas laukstrādniekiem – īpašs nodokļu režīms

Download PDF

Lauksaimnieki, kuri laukstrādniekus sezonas rakstura darbos nodarbina no 1. aprīļa līdz 30. novembrim, iedzīvotāju ienākuma nodokli no šo darbinieku algām var maksāt 15% apmērā, bet ne mazāk kā 0,70 eiro par katru nodarbināšanas dienu.

Aicina pieteikt dalību Uzņēmēju dienām Zemgalē

Download PDF

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies 22.-23. aprīlī speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā. Pasākuma apmeklējums ir bezmaksas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv