Visi jaunumi: DažādiTiek novērsti vētras radītie postījumi Staģu kapos

Download PDF

Zasas pagastā otrdienas, 27. oktobra vakarā vēja brāzmas nolauzušas vairākus kokus Staģu kapos, un krietni papostīta kapu teritorija.

Zasas pagasta pārvalde šobrīd aktīvi darbojas, lai līdz 1. augustā gaidāmajiem kapusvētkiem kapu teritorija tiktu savesta kārtībā. Ar darbaspēku palīdz arī kaimiņu pagasti.

No 1. augusta izmaiņas Covid-19 laboratoriskajā testēšanā

Download PDF

Noslēdzoties Ministru kabineta noteiktajam pārejas periodam, no 2021. gada 1. augusta stājas spēkā izmaiņas pieaugušo Covid-19 laboratoriskajā testēšanā, paredzot, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai un dažādu pakalpojumu saņemšanai varēs veikt tikai par maksu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Samaksa par laboratorisko testu būs jāveic atbilstoši laboratorijas maksas pakalpojumu cenrādim.  

29. jūlijā – DOMES SĒDE

Download PDF

2021. gada 29. jūlijā plkst. 10.00

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE

Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā

Darba kārtība

Par Jēkabpils novada domes pieņemto saistošo noteikumu publicēšanas vietu

Download PDF

Ar 2021. gada 17. jūliju Jēkabpils novada pašvaldības saistošie noteikumi turpmāk tiks publicēti izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 17.punktā ir noteikts, ka 2021.gada pašvaldību vēlēšanās ievēlētā novada dome izvērtē novadu veidojošo bijušo pašvaldību pieņemtos saistošos noteikumus un pieņem jaunus novada saistošos noteikumus. Līdz novada saistošo noteikumu spēkā stāšanās dienai, bet ne ilgāk kā līdz 2022. gada 1. jūnijam ir spēkā novadu veidojošo bijušo pašvaldību saistošie noteikumi, izņemot saistošos noteikumus par teritorijas plānojumu, kurus izstrādā līdz 2025. gada 31. decembrim.

Jēkabpils novada Rubeņos top jauns skvērs

Download PDF

Rubeņu pagasta Rubeņos, iepretī aptiekai un Rubeņu pamatskolas pirmsskolas grupiņu ēkai “Zelta sietiņš” šobrīd notiek aktīva rosība – iepriekš neapbūvētajā zemes gabalā top jauns, skaists skvērs vietējo iedzīvotāju un pagasta viesu atpūtai. Notiek teritorijas labiekārtošanas darbi, rotaļu un aktīvās atpūtas laukuma ierīkošana.

Aktivitāte “Autoorientēšanās Jēkabpils novadā ģimenēm ar bērniem”

Download PDF

PASĀKUMA NOLIKUMS “Autoorientēšanās Jēkabpils novadā ģimenēm ar bērniem”

Autoorientēšanās ir izklaides un orientēšanās pasākums ģimenēm, kurā kā pārvietošanās līdzeklis tiek izmantots transportlīdzeklis, ievērojot visus Ceļu satiksmes noteikumus, kā arī visus saistībā ar COVID-19 valstī noteiktos ierobežojumus.  Piedalīties atļauts potētām, Covid- 19 pārslimojušām un testētām personām. Berni līdz 12 gadiem bez testa veikšanas, ja 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir mazāks par 100, līdz brīdim, kamēr tas nepārsniedz 120, tiek noteikta šāda pakalpojuma sniegšanai paredzētā platība un pieļaujamais personu skaits, nemainot pārējās epidemioloģiskās drošības prasības.

Covid-19 tests dalībniekiem bez maksas, piesakoties pasākumam, tiks dotas norādes par testa veikšanas noteikumiem un kārtību.

Notiek siltumtrases pārbūve Zasā

Download PDF

No Zasas kultūras nama katlu telpas ir izbūvētas divas d100 siltumtrases, no kurām viena pievada siltumu pagasta pārvaldes ēkai Zaļā ielā 8, savukārt otra nodrošina siltumapgādi ambulances/aptiekas ēkai Zaļajā ielā 10 un muzeja ēkai. Saskaņā ar projektēšanas uzdevumu esošās kanālā siltumtrases jādemontē, to vietā izbūvējot vienu bezkanāla siltumtrasi, kas nodrošinās siltumapgādi visām trim ēkām. Kopējās projektējamās siltumtrases garums – 223m.

Aicina iedzīvotājus piedalīties konkursā “Mans sveiciens Zemessardzei”

Download PDF
Sākot ar 21. jūliju Aizsardzības ministrija aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Zemessardzes 30. gadadienai veltītā konkursā “Mans sveiciens Zemessardzei”, iesūtot savus radošos sveicienus Zemessardzei un zemessargiem.

“Šogad, Varoņu gadā, atzīmējam Zemessardzes 30. gadadienu, un zemessargi ir mūsu ikdienas varoņi, kuri padara sabiedrību labāku un valsti – drošāku. Aicinu Latvijas iedzīvotājus, bērnus, jauniešus un pieaugušos, svinēt šos nozīmīgos svētkus kopā ar Zemessardzi un piedalīties konkursā, iesūtot savus zīmējumus, fotogrāfijas, video, esejas, dzejoļus vai jebkuru citu radošu sveicienu Zemessardzei jubilejā,” aicina aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Ievēlēti komiteju priekšsēdētāji un vietnieki

Download PDF

15. jūlijā Jēkabpils novada pašvaldībā norisinājās pirmā Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas un Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde.

Vecā Jēkabpils novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, kā arī “Maxima Latvija” elektrotehnikas šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” aicina Ābeļu, Dignājas, Dunavas, Kalna, Leimaņu, Rubenes un Zasas pagastu iedzīvotājus līdz 13. augustam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “Maxima” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv