Visi jaunumi: COVID-19Klientu apkalpošana klātienē

Download PDF

Izvērtējot epidemioloģiskos riskus, darbības nepārtrauktības un pakalpojumu nodrošināšanas nepieciešamību, iestāde “Jēkabpils novada pašvaldības administrācija” klientu klātienes apkalpošanu epidemioloģiski nedrošā vidē organizē: 

  • Administrācijas telpās 1. stāvā, tam speciāli paredzētā vietā, Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā, sadarbojoties ar Krustpils novada pašvaldības administrāciju;
  • Ābeļu pagasta pārvaldē, Aldaunes ielā 13, Brodos, Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Dignājas pagasta pārvaldē, “Kamenēs”, Vandānos, Dignājas pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Dunavas pagasta pārvaldē, “Kastaņos” 7, Dunavā, Dunavas pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Kalna pagasta pārvaldē, “Atvaros”, Vidsalā, Kalna pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Leimaņu pagasta pārvaldē, “Mežgalē”, Mežgalē, Leimaņu pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Rubenes pagasta pārvaldē un VPVKAC, “Svīrēs”, Rubeņos, Rubenes pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Zasas pagasta pārvaldē, Zaļajā ielā 10, Zasā, Zasas pagastā, Jēkabpils novadā.

Izglītības iestāžu direktori, Bāriņtiesas priekšsēdētājs, Sociālā dienesta un Kultūras pārvaldes vadītāji epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu organizē patstāvīgi, atbilstoši nozarēs specifiski noteiktajam, nosakot atbildīgās personas par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, kā arī iekšējās kontroles sistēmu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai.

No 1. augusta izmaiņas Covid-19 laboratoriskajā testēšanā

Download PDF

Noslēdzoties Ministru kabineta noteiktajam pārejas periodam, no 2021. gada 1. augusta stājas spēkā izmaiņas pieaugušo Covid-19 laboratoriskajā testēšanā, paredzot, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai un dažādu pakalpojumu saņemšanai varēs veikt tikai par maksu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Samaksa par laboratorisko testu būs jāveic atbilstoši laboratorijas maksas pakalpojumu cenrādim.  

Turpmāk viena vakcīnas deva Covid-19 pārslimojušajiem būs pielīdzināta pilnam vakcinācijas kursam

Download PDF

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2021. gada 21. jūlija vakcinācijas sertifikātu Covid-19 pārslimojušie iedzīvotāji var iegūt, saņemot vienu jebkura ražotāja Covid-19 vakcīnas devu – ja vakcinācija veikta 180 dienu laikā pēc laboratoriski apstiprināta pozitīva Covid-19 testa un, ja no vakcinācijas veikšanas ir pagājušas 14 dienas, neskaitot vakcinācijas dienu. 

Epidemioloģiskie noteikumi, rīkojot un apmeklējot kapusvētkus

Download PDF

1. jūnijā valdība atbalstīja Tieslietu ministrijas rosinātās izmaiņas ar Covid-19 izplatības ierobežošanu saistītajā epidemioloģiskās drošības regulējumā, kas nosaka prasības Mirušo piemiņas dienai veltītu dievkalpojumu norisei.

Turpmāk dievkalpojumu norise kapusvētkos ārtelpās ir ievērojami šādi epidemioloģiskās drošības noteikumi:

Apliecinājumi par Covid-19 veiktu vakcināciju

Download PDF

Apliecinājumu par Covid-19 veiktu vakcināciju Baibas Bērziņas ģimenes ārsta praksē bez maksas varat saņemt 5 darba dienu laikā,
iepriekš piesakoties pa telefoniem:

28666967 – Inga Martinova,
29185942 – Inga Lapiņa.

Pastiprinātos drošības apstākļos sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi klātienē ārtelpās būs pieejami no 7. maija

Download PDF

Apstiprinot grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, Saeima lēmusi, ka no š.g. 7. maija pastiprinātos drošības apstākļos tiek atļauts atsākt sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus klātienē ārtelpās.

Ministru kabineta ārkārtas sēdē š.g. 6. maijā tika lemts pastiprināt iepriekš noteiktos nosacījumus sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai klātienē ārtelpās.

Informē par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām maija brīvdienās

Download PDF

Pirms gaidāmajām maija brīvdienām, no 1. līdz 4. maijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) informē iedzīvotājus par valsts apmaksātas medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām, tajā skaitā iedzīvotājiem ar aizdomām par Covid-19 saslimšanu.

Sagatavoti nosacījumi drošai eksāmenu norisei klātienē

Download PDF

Lai epidemioloģiskā situācija valstī nebūtu šķērslis mācību gada noslēgumam un valsts pārbaudījumiem, ļaujot izlaiduma gada jauniešiem saņemt savu zināšanu objektīvu vērtējumu, kā arī izglītības ieguves dokumentu par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu, Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar Valsts izglītības satura centru ir veikusi virkni sagatavošanās darbu pārbaudījumu drošības un praktiskās norises jomā.

ZVA informatīvs materiāls par vakcīnām pret Covid-19: uzzini par vakcīnu izstrādi, darbību, intervālu starp devām un biežākajām blakusparādībām

Download PDF

Lai aplūkotu informatīvo materiālu – aicinām klikšķināt šeit (PDF fails)

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un būtiskākajām blakusparādībām.

Valdība nostiprina drošības pasākumus ilgstošai sadzīvošanai ar Covid-19

Download PDF

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv