Visi jaunumi: VeselībaPiesakies lekcijai “Kā veidot veselīgas pāra attiecības pandēmijas laikā?”

Download PDF

Pandēmijas laiks ir uzlicis papildus ikdienas spriedzi jebkuram iedzīvotājam. Attālinātās mācības, attālinātais darbs, neziņa par rītdienu – šis viss uzliek slogu arī pāru attiecībām.

Klientu apkalpošana klātienē

Download PDF

Izvērtējot epidemioloģiskos riskus, darbības nepārtrauktības un pakalpojumu nodrošināšanas nepieciešamību, iestāde “Jēkabpils novada pašvaldības administrācija” klientu klātienes apkalpošanu epidemioloģiski nedrošā vidē organizē: 

  • Administrācijas telpās 1. stāvā, tam speciāli paredzētā vietā, Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā, sadarbojoties ar Krustpils novada pašvaldības administrāciju;
  • Ābeļu pagasta pārvaldē, Aldaunes ielā 13, Brodos, Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Dignājas pagasta pārvaldē, “Kamenēs”, Vandānos, Dignājas pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Dunavas pagasta pārvaldē, “Kastaņos” 7, Dunavā, Dunavas pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Kalna pagasta pārvaldē, “Atvaros”, Vidsalā, Kalna pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Leimaņu pagasta pārvaldē, “Mežgalē”, Mežgalē, Leimaņu pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Rubenes pagasta pārvaldē un VPVKAC, “Svīrēs”, Rubeņos, Rubenes pagastā, Jēkabpils novadā;
  • Zasas pagasta pārvaldē, Zaļajā ielā 10, Zasā, Zasas pagastā, Jēkabpils novadā.

Izglītības iestāžu direktori, Bāriņtiesas priekšsēdētājs, Sociālā dienesta un Kultūras pārvaldes vadītāji epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu organizē patstāvīgi, atbilstoši nozarēs specifiski noteiktajam, nosakot atbildīgās personas par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, kā arī iekšējās kontroles sistēmu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai.

Aizvadīts senioru pasākums “Veselā miesā- vesels gars”!

Download PDF

Šajā lietainajā laikā vislielāko prieku sniedz satikšanās prieks. 31. augustā Jēkabpils novada seniori kopā pavadīja vasaras noslēgumu Rubeņu kultūras namā, pasākumā “Veselā miesā- vesels gars”.

No 1. augusta izmaiņas Covid-19 laboratoriskajā testēšanā

Download PDF

Noslēdzoties Ministru kabineta noteiktajam pārejas periodam, no 2021. gada 1. augusta stājas spēkā izmaiņas pieaugušo Covid-19 laboratoriskajā testēšanā, paredzot, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai un dažādu pakalpojumu saņemšanai varēs veikt tikai par maksu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Samaksa par laboratorisko testu būs jāveic atbilstoši laboratorijas maksas pakalpojumu cenrādim.  

Turpmāk viena vakcīnas deva Covid-19 pārslimojušajiem būs pielīdzināta pilnam vakcinācijas kursam

Download PDF

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2021. gada 21. jūlija vakcinācijas sertifikātu Covid-19 pārslimojušie iedzīvotāji var iegūt, saņemot vienu jebkura ražotāja Covid-19 vakcīnas devu – ja vakcinācija veikta 180 dienu laikā pēc laboratoriski apstiprināta pozitīva Covid-19 testa un, ja no vakcinācijas veikšanas ir pagājušas 14 dienas, neskaitot vakcinācijas dienu. 

Mežos visā Latvijā saglabājas augsta ugunsbīstamība!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Mežos visā Latvijā saglabājas augsta ugunsbīstamība! Nesmēķējiet un nekuriniet ugunskurus mežos un to tuvumā, nebrauciet ar motocikliem un kvadricikliem ārpus ceļiem! Ugunsgrēks var sākties no vismazākās dzirksteles, radot apdraudējumu iedzīvotājiem un zaudējumus mežu īpašniekiem.

Novada domes vadība iepazīstas ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas darbu

Download PDF

9. jūlijā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, priekšsēdētāja vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu  jautājumos Aivars Vanags un citi deputāti, kā arī SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde tikās darba sanāksmē, lai pārrunātu kapitālsabiedrības aktualitātes un iepazītos ar projekta „Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana” norises gaitu.

Aicina iesaistīties “Dzīves prasmju laboratorijā”

Download PDF

Jūlija mēnesī biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” ir uzsācis projektu “Dzīves prasmju laboratorija-2”, ko finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Pielietojot neformālās izglītības metodes, apgūt jaunas zināšanas un prasmes mūžizglītībai, kas stiprinātu  jauniešu garīgo veselību, uzlabotu  dzīves kvalitāti un stiprinātu pašvērtējumu un pārliecību par sevi un savām nākotnes iespējām, veicinātu grūtāk aktivizējamu jauniešu iekļaušanu sabiedrībā un līdzdalības veicināšanu vietējās norisēs, parādot resursus brīvā laika pavadīšanas dažādošanai un vides izglītošanai.

Rubeņos piedāvā izdrukāt savu Covid-19 sertifikātu

Download PDF

Informējam, ka Jēkabpils novada Rubeņu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs piedāvā jaunu un aktuālu pakalpojumu iedzīvotājiem, kuri nelieto internetu vai kuriem nav iespējas autorizēties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv – izdrukāt savu digitālo Covid-19 sertifikātu par vakcināciju, laboratorisko testu vai Covid-19 pārslimošanu. Pirms ierašanās laiku vēlams saskaņot pa telefonu  66954865.

Darba laiks:

Epidemioloģiskie noteikumi, rīkojot un apmeklējot kapusvētkus

Download PDF

1. jūnijā valdība atbalstīja Tieslietu ministrijas rosinātās izmaiņas ar Covid-19 izplatības ierobežošanu saistītajā epidemioloģiskās drošības regulējumā, kas nosaka prasības Mirušo piemiņas dienai veltītu dievkalpojumu norisei.

Turpmāk dievkalpojumu norise kapusvētkos ārtelpās ir ievērojami šādi epidemioloģiskās drošības noteikumi:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv