Visi jaunumi: VeselībaPastiprinātos drošības apstākļos sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi klātienē ārtelpās būs pieejami no 7. maija

Download PDF

Apstiprinot grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, Saeima lēmusi, ka no š.g. 7. maija pastiprinātos drošības apstākļos tiek atļauts atsākt sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus klātienē ārtelpās.

Ministru kabineta ārkārtas sēdē š.g. 6. maijā tika lemts pastiprināt iepriekš noteiktos nosacījumus sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai klātienē ārtelpās.

Uzsāks SIA “Rubenes aptieka” kapitāla daļu atsavināšanas procesu

Download PDF

Jēkabpils novada dome 29. aprīļa sēdē lēma uzsākt Jēkabpils novada pašvaldībai piederošās SIA “Rubenes aptieka” (reģistrācijas Nr.45403005388, juridiskā adrese: Jēkabpils novads, Rubenes pagasts, Rubeņi, “Zelta Sietiņš”, LV-5229) kapitāla daļu atsavināšanas procesu, rīkojot izsoli.

Tāpat tika nolemts veikt SIA “Rubenes aptieka” kapitāla daļu novērtēšanu un noteikt sākotnējo vērtību, pieaicinot neatkarīgu sertificētu vērtētāju.

Informē par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām maija brīvdienās

Download PDF

Pirms gaidāmajām maija brīvdienām, no 1. līdz 4. maijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) informē iedzīvotājus par valsts apmaksātas medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām, tajā skaitā iedzīvotājiem ar aizdomām par Covid-19 saslimšanu.

Sagatavoti nosacījumi drošai eksāmenu norisei klātienē

Download PDF

Lai epidemioloģiskā situācija valstī nebūtu šķērslis mācību gada noslēgumam un valsts pārbaudījumiem, ļaujot izlaiduma gada jauniešiem saņemt savu zināšanu objektīvu vērtējumu, kā arī izglītības ieguves dokumentu par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu, Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar Valsts izglītības satura centru ir veikusi virkni sagatavošanās darbu pārbaudījumu drošības un praktiskās norises jomā.

ZVA informatīvs materiāls par vakcīnām pret Covid-19: uzzini par vakcīnu izstrādi, darbību, intervālu starp devām un biežākajām blakusparādībām

Download PDF

Lai aplūkotu informatīvo materiālu – aicinām klikšķināt šeit (PDF fails)

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un būtiskākajām blakusparādībām.

Jēkabpils novadā darbu sāk jauns ģimenes ārsts

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Valdība nostiprina drošības pasākumus ilgstošai sadzīvošanai ar Covid-19

Download PDF

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus.

Iedzīvotājus aicina jau tagad pieteikties vakcīnai pret Covid-19 vietnē manvakcina.lv vai 8989, lai operatīvi plānotu un nodrošinātu vakcināciju

Download PDF

Tuvāko nedēļu laikā līdz maija sākumam Latvijā gaidāmas vairāk nekā 236 000 vakcīnu piegādes. Lai plānotu operatīvu un ģeogrāfiski vienmērīgu vakcinācijas procesu visā Latvijas teritorijā, iedzīvotāji jau tagad aicināti pieteikties Covid-19 vakcīnai vietnē manavakcina.lv un pa tālruni 8989.

Iespēja piedalīties pētījumā par sabiedrības imunitāti pret COVID-19

Download PDF

Valsts zinātniskā institūta “BIOR” vadošie zinātnieki veic pētījumu par COVID-19 vīrusa izplatību Latvijā un iedzīvotāju imunitāti pret šo vīrusu. Ņemot vērā iedzīvotāju interesi, līdz šīs nedēļas beigām vēl ir iespējams pieteikties uz antivielu pārbaudi asinīs.

Līdz 1. aprīlim pacientiem ir iespēja vērsties savās ģimenes ārstu praksēs, kuras piekritušas piedalīties pētījumā, un bez maksas veikt asins antivielu testu. (https://ej.uz/BIORarstu_prakses)

Bezmaksas lekcija par sirds veselību ZOOM platformā (mainīts datums!)

Download PDF

 

 

Jēkabpils novada iedzīvotāji un citi interesenti tiek aicināti piedalīties pasākumā “Lekcija par sirds veselību”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv