Visi jaunumi: Veselības projekta aktualitātesLekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību

Download PDF

Jau 23.03.2021. jauniešiem un citiem interesentiem tiek piedāvāta lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību. Noteikti pie reģistrācijas vari uzdot sev interesējošo jautājumu, uz kuru atbildi sniegs lekcijas vadītājs – profesionāls savā jomā! Kad – 23.03.2021. Cikos – 17:30 (LAIKS MAINĪTS) Pieteikšanās saite: https://forms.gle/Sp6rDUzpMUMRd4FG8

Iespēja noklausīties bezmaksas lekciju par diabētu

Download PDF

18.03.2021. plkst. 17.30 Jēkabpils novada iedzīvotāji un citi interesenti tiek aicināti piedalīties pasākumā “Lekcija par diabētu”. Lekcijas ilgums – 2 akadēmiskās stundas. Lekcijas laikā un pēc tās būs iespēja uzdot jautājumus.

“Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015”

Reģistrācijas saite: https://forms.gle/KycihM9BZBJYQKRo7

! Pieteikšanās nepieciešama, lai projekta ietvaros apkopotu potenciālo dalībnieku sarakstu, kā arī lai izsūtītu dalībniekiem Zoom platformas saiti, kurā notiks lekcija!

Ņem vērā – Zoom saite tiks izsūtīts lekcijas dienā, kā arī pārliecinies, ka Zoom platformā esi reģistrēts ar savu vārdu!

Veselības veicināšanas projekta aktualitātes 2021. gada 1. ceturksnī

Download PDF

Šī gada sākumā esam uzsākuši attālinātās lekcijas par veselības veicināšanu un slimības profilaksi “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 ietvaros.

Lekcija par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi ZOOM platformā

Download PDF

Aicinām pieteikties uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām

Download PDF

Veiksmīgi aizvadīts pirmais attālinātais pasākums projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros

Download PDF

Šobrīd dzīvojam laikā, kad ikkatram nākas pielāgoties epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. To pašu var attiecināt arī uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” aktivitātēm, kuru ietvaros 2021. gada 29. janvārī pirmo reizi tika aizvadīta attālināta lekcija par psihiskās veselības saglabāšanu ZOOM platformā.

Bezmaksas lekcija par psihiskās veselības saglabāšanu

Download PDF

29. janvārī Jēkabpils novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties veselību veicinošā pasākumā “Lekcija par psihiskās veselības saglabāšanu” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 ietvaros.

Veselības veicināšanas aktivitātes 2020. gada septembrī

Download PDF
2020. gada septembrī ar otro kārtu atsākās “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” projekta nr.9.2.4.2./16/I/015aktivitātes.Projekta otrā kārta paredz aktivitātes no 2020.gada līdz 2023. gadam, kurā tiks realizētas gan peldētapmācības, gan lekcijas par veselīgu uzturu, sirds un asinsrites veselību, vingrošanas un citas aktivitātes.

25.septembrī – praktiskās apmācības par veselīga uztura pagatavošanu

Download PDF

5. martā Zasā bezmaksas lekcijas par atkarību profilaksi

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv