Visi jaunumi: Veselības projekta aktualitātesPiesakies lekcijai “Kā veidot veselīgas pāra attiecības pandēmijas laikā?”

Download PDF

Pandēmijas laiks ir uzlicis papildus ikdienas spriedzi jebkuram iedzīvotājam. Attālinātās mācības, attālinātais darbs, neziņa par rītdienu – šis viss uzliek slogu arī pāru attiecībām.

Aizvadīts senioru pasākums “Veselā miesā- vesels gars”!

Download PDF

Šajā lietainajā laikā vislielāko prieku sniedz satikšanās prieks. 31. augustā Jēkabpils novada seniori kopā pavadīja vasaras noslēgumu Rubeņu kultūras namā, pasākumā “Veselā miesā- vesels gars”.

Pieteikšanās lekcijai par veselīga uztura pamatprincipiem un aptaukošanās riskiem

Download PDF
Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.
 
Kad – 21.06.2021.
Cikos – 14.00

Pieteikšanās lekcijai par veselīga uztura pamatprincipiem un aptaukošanās riskiem veģetārā un vegānā uztura piekritējiem

Download PDF
Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.
Kad – 21.06.2021.
Cikos – 16.00

“Lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem un aptaukošanās riskiem – jaunajiem un topošajiem vecākiem”

Download PDF
“Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 ietvaros tiek rīkota “Lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem un aptaukošanās riskiem – jaunajiem un topošajiem vecākiem”

Veselības vingrošana

Download PDF
Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, tiek organizētas veselības vingrošanas nodarbības Zasas pagastā. Pirmās nodarbība notiks 6.jūnijā plkst. 12:00 un 13:00. Sporta treniņi grupās drīkst notikt tikai ārpus telpām un nepārsniedzot 20 cilvēku skaitu un neizmantojot ģērbtuves, tāpēc ir OBLIGĀTA IEPRIEKŠĒJĀ PIETEIKŠANĀS pa tālruni – 29354160. Kopumā tiks organizētas vēl 14 nodarbības ārpus telpām. Vingrošanas nodarbības vadīs sertificēts treneris Ingus Zolbergs. Piesakoties uz nodarbību, tiks paziņoti pārējie datumi. 
Piesakies!

Lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību

Download PDF

Jau 23.03.2021. jauniešiem un citiem interesentiem tiek piedāvāta lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību. Noteikti pie reģistrācijas vari uzdot sev interesējošo jautājumu, uz kuru atbildi sniegs lekcijas vadītājs – profesionāls savā jomā! Kad – 23.03.2021. Cikos – 17:30 (LAIKS MAINĪTS) Pieteikšanās saite: https://forms.gle/Sp6rDUzpMUMRd4FG8

Iespēja noklausīties bezmaksas lekciju par diabētu

Download PDF

18.03.2021. plkst. 17.30 Jēkabpils novada iedzīvotāji un citi interesenti tiek aicināti piedalīties pasākumā “Lekcija par diabētu”. Lekcijas ilgums – 2 akadēmiskās stundas. Lekcijas laikā un pēc tās būs iespēja uzdot jautājumus.

“Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015”

Reģistrācijas saite: https://forms.gle/KycihM9BZBJYQKRo7

! Pieteikšanās nepieciešama, lai projekta ietvaros apkopotu potenciālo dalībnieku sarakstu, kā arī lai izsūtītu dalībniekiem Zoom platformas saiti, kurā notiks lekcija!

Ņem vērā – Zoom saite tiks izsūtīts lekcijas dienā, kā arī pārliecinies, ka Zoom platformā esi reģistrēts ar savu vārdu!

Veselības veicināšanas projekta aktualitātes 2021. gada 1. ceturksnī

Download PDF

Šī gada sākumā esam uzsākuši attālinātās lekcijas par veselības veicināšanu un slimības profilaksi “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 ietvaros.

Lekcija par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi ZOOM platformā

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv