Visi jaunumi: NVO Ziņas10. jūlijā notika biedrība “Sēlijas laivas” organizēta Eglonas upes talka

Download PDF

Palielinām Sēlijas mazo upju šarmu sadarbībā ar Raiņa muzeju “Tadenava” realizējot projektu “Straumē ar Raini”. 10. jūlijā notika biedrība “Sēlijas laivas” organizēta Eglonas upes talka. 

Noslēgušās autokrosa cīņas “Pilskalnos”

Download PDF

M.Becīša foto.

2021. gada 17. un 18. jūlijā Kalna pagasta sporta kompleksā “Pilskalni”, iepriecinot gan braucējus, gan skatītājus, dūca motori, kūleņoja mašīnas un norisinājās aizraujošas autokrosa cīņas. Neraugoties uz apkārt valdošo situāciju, pasākums bija pieejams visiem atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai.

Svētdien, 25. jūlijā, startēs lielais ģimeņu izbraukums „Sēlijas stārķu ceļš”

Download PDF

Šai dienā dosimies aizraujošā maršrutā, atklājot gan stārķu ligzdas, gan citas interesantas vietas Sēlijā Jāņa Dzimtā vadībā.  Maršruts ir veidots tā, lai tas būtu piemērots  ģimenēm ar bērniem, un mudinātu mūs iepazīt skaistās vietas tepat tuvumā. Ceļojumā ar mums kopā dosies arī lieliska Sēlijas jaunā fotogrāfe Jana Simanoviča; gatavojamies – visi būsim fotomodeļi!

Aktivitāte “Autoorientēšanās Jēkabpils novadā ģimenēm ar bērniem”

Download PDF

PASĀKUMA NOLIKUMS “Autoorientēšanās Jēkabpils novadā ģimenēm ar bērniem”

Autoorientēšanās ir izklaides un orientēšanās pasākums ģimenēm, kurā kā pārvietošanās līdzeklis tiek izmantots transportlīdzeklis, ievērojot visus Ceļu satiksmes noteikumus, kā arī visus saistībā ar COVID-19 valstī noteiktos ierobežojumus.  Piedalīties atļauts potētām, Covid- 19 pārslimojušām un testētām personām. Berni līdz 12 gadiem bez testa veikšanas, ja 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir mazāks par 100, līdz brīdim, kamēr tas nepārsniedz 120, tiek noteikta šāda pakalpojuma sniegšanai paredzētā platība un pieļaujamais personu skaits, nemainot pārējās epidemioloģiskās drošības prasības.

Covid-19 tests dalībniekiem bez maksas, piesakoties pasākumam, tiks dotas norādes par testa veikšanas noteikumiem un kārtību.

Palielina Sēlijas mazo upju šarmu

Download PDF

Biedrība “Sēlijas laivas” sadarbībā ar Raiņa muzeju “Tadenava” realizē projektu “Straumē ar Raini”, kura laikā no koku sagāzumiem tiek attīrīta Eglona un tiek organizēts kopienu saliedējošs un vides izglītību veicinošs pasākums.

Vecā Jēkabpils novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, kā arī “Maxima Latvija” elektrotehnikas šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” aicina Ābeļu, Dignājas, Dunavas, Kalna, Leimaņu, Rubenes un Zasas pagastu iedzīvotājus līdz 13. augustam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “Maxima” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā.

Download PDF

13. un 14. jūlijā aicinām uz klātienes sabiedrisko apspriešanu par Sēlijas ģerboni:

✅ 13. jūlijā 10.00 Medumu jauniešu centrā, Alejas ielā 13;
✅ 13. jūlijā 15.00 Darbnīca AR woodworks Pilskalnes pagasta “Senčos” pie Ilūkstes (2,5 km no Ilūkstes centra).
✅ 14. jūlijā 10.00 Kafejnīca ”Kalniņā” Skolas ielā 5, Aknīstē;
✅ 14. jūlijā 14.00 Amatu māja “Rūķīši” Leimaņu pagastā.
Esi pilsoniski aktīvs! Iesaisties Sēlijas nākotnes veidošanā!

 

Download PDF

Aicinām ģimenes uz vasarīgu un sportisku aktivitāti “Slapjie pludmales starti”

Download PDF

Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena”” aicina ģimenes uz vasarīgu, sportisku un neformālu aktivitāti “Slapjie pludmales starti”. Pasākuma laikā ģimenēm būs iespēja piedalīties stafetēs, sporta spēlēs, uzspēlēt visiem kopā volejbolu, doties aizraujošā orientēšanās ar uzdevumiem, radīt mākslu smiltīs un visiem kopīgi piedalīties piknikā. Paredzētas arī jaukas pārsteiguma balviņas par dalību aktivitātēs.

Aicina iesaistīties “Dzīves prasmju laboratorijā”

Download PDF

Jūlija mēnesī biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” ir uzsācis projektu “Dzīves prasmju laboratorija-2”, ko finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Pielietojot neformālās izglītības metodes, apgūt jaunas zināšanas un prasmes mūžizglītībai, kas stiprinātu  jauniešu garīgo veselību, uzlabotu  dzīves kvalitāti un stiprinātu pašvērtējumu un pārliecību par sevi un savām nākotnes iespējām, veicinātu grūtāk aktivizējamu jauniešu iekļaušanu sabiedrībā un līdzdalības veicināšanu vietējās norisēs, parādot resursus brīvā laika pavadīšanas dažādošanai un vides izglītošanai.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv