Visi jaunumi: Kultūras jaunumiDownload PDF

Download PDF

Radošais dzejas konkurss ir noslēdzies!

Download PDF

Bibliotēku nedēļas ietvaros Jēkabpils novada bibliotēkas aicināja uz konkursu “Kur grāmata, tur dzeja!”.

Esat izrevidējuši savus un bibliotēku grāmatplauktus un iesūtījuši 23 attēlus ar pavasarīgām dzejas rindām, kuras izveidotas no grāmatu muguriņām.

Konkursā piedalījās visu vecumu dalībnieki, sākot no 6 līdz 70 gadiem. Daži no dalībniekiem bija iesnieguši vērtēšanai vienu fotogrāfiju, daži – vairākas.

Baltā galdauta stāsts…

Download PDF
Balti klāts galds ir pašapziņas un lepnuma simbols, vienojošs elements, kas aicina cilvēkus sanākt kopā. Baltā galdauta svētku mērķis ir iedvesmot cilvēkus svinēt 4. maiju – Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu. Tā ir kopā būšana, darbošanās, sarunas, dalīšanās atmiņās, foto, video un audio stāstu veidošana, kopīga galda klāšana. Parasti galdā tiek celti latviešu nacionālie ēdieni, arī īpašas dzimtas receptes. Taču šogad aicinājām to darīt tikai savā mājā un ģimenes lokā.
Novada pagastos ir skatāms tematisks vides noformējums ar stāstu par Baltā galdauta svētku būtību, ko var apskatīt dodoties pastaigā dabā.

Jēkabpils novada sakrālais mantojums

Download PDF

Zemgales Reģionālās televīzijas video

#tautastērpugājiens2021

Download PDF

Muzikālā apvienība “Oktāva” (I.Ģeidānes foto)

Folkloras kopas “Dignōjīši” meitenes (I.Bokānes foto)

Leimaņu Tautas nama VPDK “Deldze” (D.Ģeidānes foto)

Download PDF

Download PDF

Svinot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, sūtām Jums nelielu muzikālo sveicienu no Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes.

Latvijas neatkarības atgūšanas gadadienas simbols – Baltā galdauta svētki

Download PDF

1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas Republika valstisko neatkarību zaudēja Otrajā pasaules karā (1939 – 1945), kad to 1940.gadā okupēja un anektēja Padomju Sociālistisko Republiku Savienība iepriekš par šādu soli 1939. gada 23. augustā Maskavā slepeni vienojoties ar nacistisko Vāciju (Molotova – Ribentropa pakts).

Gatavojamies 4. maija svētkiem

Download PDF
Mīļie Jēkabpils novada iedzīvotāji!
Mēs ļoti vēlējāmies sagādāt Jums svētkus, taču diemžēl mēs šobrīd dzīvojam tādā laikā, kad ir jābūt īpaši pacietīgiem un piesardzīgiem.
Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, rūpējoties par mūsu visu veselību, svinēsim Baltā galdauta svētkus katrs savās mājās. Katrā novada pagastā būs izvietots tematisks, svētkiem veltīts noformējums, kas atklās Baltā galdauta svētku būtību, savukārt muzikālo svētku sveicienu baudīsim attālināti – Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes Facebook lapā!
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv