Visi jaunumi: Kultūras jaunumiSvecīšu vakari bijušā Jēkabpils novada teritorijā

Download PDF

Ābeļu pagastā:

9. oktobrī
plkst. 14.00 Dūņenieku kapos
plkst.15.00 Nagļu kapos
plkst. 16.00 Ābeļu kapos

Dignājas pagastā:
16. oktobrī
plkst. 14.00 Slīterānu kapos
plkst. 15.30 Dignājas kapos
plkst. 17.00 Meņķa kapos

Dunavas pagastā:
17. oktobrī
plkst. 16.00 Daugavas kapos
Kalna pagastā:
24. oktobrī
plkst. 15.00 Ūdenānu kapos
plkst. 16.00 Ērgļu kapos
plkst. 17.00 Minsteru kapos
Leimaņu pagastā:
9. oktobrī
plkst. 15.00 Leimaņu kapos
Rubenes pagastā:
30. oktobrī
plkst. 15.00 Rubeņu kapos

11. septembrī Viesītē norisināsies 10. Sēlijas kongress

Download PDF

2021. gada 11. septembrī Viesītes kultūras pilī tiek organizēts 10. Sēlijas kongress. Kongresu organizē vēsturiskās Sēlijas asociācijas biedri, turpinot akadēmiķa Jāņa Stradiņa un citu Sēlijas entuziastu izloloto Sēlijas asociācijas ideju un tās organizēto Sēlijas kongresu tradīciju.

Par godu Zinību dienai tapusi ziedu izstāde Leimaņos

Download PDF

Par spīti lietum un vējam 31. augustā Latvju zīmju parkā Leimaņos tapa jau pēc kārtas 21. ziedu izstāde “Sarunas ar ziediem”! Tradicionālais sveiciens visiem novada iedzīvotājiem un viesiem 1. septembrī – ar novēlējumu “Bites čaklumu mācībās”!

28. augustā amatniecības centrs “Rūme” aicina uz “Ābolu tirgu” Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Mūsu īsā, skaistā vasara pamazām atkāpjas, dārzos smaržo āboli, mežos no sūnām lien laukā brūnas baraviku cepures, bet siltumnīcās briest sārti un dzelteni tomāti. Agrajam rudenim ir savs, īpašs skaistums, kas parādās lielās bļodās ar augļiem, kastēs ar dārzeņiem, smaržvielu un garšvielu buntēs. Virtuvēs vēdī etiķis, krustnagliņas un lauru lapas, bet tīri izbirstētas burciņas gaida rindā uz ievārījumiem un marinējumiem.

Ģimeņu sestdiena Raiņa muzejā “Tadenava”

Download PDF

Sestdien, 21. augustā, Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) no plkst. 10.00 līdz 20.00 aicina svinēt vasaru ģimeņu sestdienā.

Pirms gatavošanās jaunajam mācību gadam, Raiņa muzejs “Tadenava” aicina uz izglītojošu un aktīvu dienu muzejā. Apmeklētāji varēs piedalīties erudīcijas spēlē, fotoorientēšanā, radošās darbnīcās bērniem, kā arī aplūkot muzeja ekspozīciju par Raiņa bērnību saulainajā Tadenavā. Dalībai darbnīcās obligāta iepriekšēja pieteikšanās, darbnīcu sākums plkst. 12.00, 14.00 un 16.00.

Download PDF

13. un 14. augustā uz romantiskām nakts pastaigām aicina Zasas muižas parks

Download PDF

13. un 14. augustā, no plkst. 20.00 līdz 24.00, divas zvaigžņotas, sienāžu sanēšanas pielietas augusta naktis, Zasas muižas parks aicina uz “Gaismas un leģendu saspēles” romantiskajām pastaigām. Parkā spēlēsies 15 gaismas objekti, skanēs mūzika un vietējās leģendas – patiesas un drusciņ izdomātas, saldas un mazliet biedējošas, vēsturiskas un teiksmainas.

15. augustā svinēsim Aleksandra Grīna daiļradi Kalna pagastā

Download PDF

Augusts mums saistās ar rakstnieka Aleksandra (Jēkaba) Grīna jubilejas mēnesi. Ar laiku, kad augusta vakari krāsojas zeltaini, klētis piebirušas pilnas graudiem un pļavās iestājies miers.

Šogad jubilejas diena – 15. augusts – būs pilna pārsteigumiem:

28 augustā – gadatirgus “Rūmē”!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

GADATIRGUS RŪMĒ!

28. augusts, plkst. 14.00- 17.00.
Tirgojas dārzeņu, augļu, ogu, stādu audzētāji (tas nekas, ja nav zemnieku saimniecība, šādā reizē tirgot var jebkurš)! Tirgojas meža labumu lasītāji! Tirgojas amatnieki, mājražotāji!

Aizvadīts ceļojums mūzikā – festivāls “Mazā ziņģe 2021”

Download PDF

23. jūlija vakarā Rubenes brīvdabas estrādē notika tradicionālais mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021”. Koncerta tēma – “Visa dzīve man viens ceļojums”. Šajā ceļojumā mūzikā mūs aizveda mūziķi no dažādiem Latvijas novadiem. Juris Ostrovskis dziedāja savas jubilejas koncertprogrammas dziesmas, duets “Paprika” izpildīja pašu radītās kompozīcijas – košas un skanīgas. Viktors Tilčiks, kurš sevi sauc par dziesminieku nu jau 20 gadus, dziesmas sacer kopā ar sievu Elitu. Pēteris un Aleksandrs, kuri kopā muzicē vairāk kā 20 gadus, romantiskās noskaņās apbūra ar Pētera komponēto dziesmu “Mimozas”. Grupa “Kolibri”, kuras repertuārā iekļautas daudzveidīgu ritmu un raksturu dziesmas dažādu tautu valodās, spēlē arī klasiskās balles. Mūzikas apvienība “Pieci Jāņi”, kuri šogad dzīvo limuzīna zīmē, izveidojuši programmu par godu leģendārās filmas 40 gadu jubilejai. Duets Ilze un Ardis ar grupu priecēja klausītājus ar dziesmām Ievas Kerēvicas apdarē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv
https://disperindagkop.wajokab.go.id/slot-gacor/ https://diskominfotik.wajokab.go.id/rajatoto/ https://clbk.kemendesa.go.id/slot-deposit-pulsa/ https://setdprd.wajokab.go.id/slot-deposit-dana/ https://jdih.alorkab.go.id/slot-deposit-dana/ https://temanrajaku.com/ https://psystudy.ru/slot-gacor/ https://setdprd.wajokab.go.id/slot88/ https://senimusik.isbi-tanahpapua.ac.id/slot-deposit-dana/