Visi jaunumi: Izglītības jaunumiVisvairāk pieteikumu šogad saņemti dalībai centralizētajā eksāmenā matemātikā

Download PDF

Nākamajā nedēļā vispārējo izglītības iestāžu skolēni un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi kārtos noslēguma pārbaudījumus par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu. Pagājušajā nedēļā, 29. aprīlī, valdība apstiprināja grozījumus Ministru kabineta noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka noslēguma pārbaudījumu par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu norisi klātienē. Kopumā gan uz obligātajiem, gan izvēles eksāmeniem saņemti 57 040 pieteikumi.

Veco aizvadām, jauno jau gaidām

Download PDF

2020./21. gada mācību cēliens strauji tuvojas noslēgumam. Ābeļu pamatskolas jaunāko klašu audzēkņiem klātienes mācības mijušās ar attālinātajām, vecāko klašu skolēni zinības apguvuši galvenokārt attālināti. Pedagogi strādājuši godam. Kad tas bijis atļauts, notikušas klātienes individuālās konsultācijas, regulārs kontakts gan ar izglītojamajiem, gan ar viņu vecākiem uzturēts gan ar interneta palīdzību, gan telefoniski. Tomēr aizvien biežāk bērnu teiktajā izskan cerība, ka nākamajā mācību gadā būs iespējama zinību apguve klātienē – audzēkņi noilgojušies pēc klasesbiedriem, skolotājiem un pašas skolas…

“Baltais Ceļš” | aprīlis 2021

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” aprīļa numurs.

Lekcija vecākiem “Mans bērns izvēlas karjeru”

Download PDF

20. aprīļa pēcpusdienā pie datoru ekrāniem bija iespēja pulcēties vecākiem un pedagogiem, lai tiešsaistē ieklausītos karjeras konsultantes Intas Lemešonokas lekcijā par tēmu “Mans bērns izvēlas karjeru”.

Sagatavoti nosacījumi drošai eksāmenu norisei klātienē

Download PDF

Lai epidemioloģiskā situācija valstī nebūtu šķērslis mācību gada noslēgumam un valsts pārbaudījumiem, ļaujot izlaiduma gada jauniešiem saņemt savu zināšanu objektīvu vērtējumu, kā arī izglītības ieguves dokumentu par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu, Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar Valsts izglītības satura centru ir veikusi virkni sagatavošanās darbu pārbaudījumu drošības un praktiskās norises jomā.

Šonedēļ 9. klases skolēni kārto obligātos diagnosticējošos darbus latviešu valodā un matemātikā

Download PDF

Līdzīgi kā pagājušajā mācību gadā, arī šogad ir mainīta kārtība, kādā 9.klašu skolēni pabeigs pamatskolu. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, tika atcelta eksāmenu norise, tā vietā skolēni veic diagnosticējošos darbus un mācību gadu pabeigs ar vērtējumu gadā. 9.klases skolēni, kuri mācās mazākumtautību izglītības programmās, varēja izvēlēties un kārtot eksāmenu latviešu valodā.

Izstrādāta animācijas filma “Augt dižam Zemgalē”

Download PDF


Zemgales plānošanas reģions īstenojis ieceri radīt multiplikācijas filmu “Augt dižam Zemgalē”, kas vēsta par dižām Zemgalē dzimušām un augušām personībām, kurām ir svarīga loma kā Latvijas vēsturē, tā arī mūsdienās. Tās mērķgrupa ir skolu vecuma bērni no 1. līdz 4. klasei, taču interesanti būs ikvienam, kurš vēlas labāk iepazīt Zemgali un tās vēsturi.

Erasmus + projektā aizvadīta sanāksme

Download PDF

Piektdien, 16.aprīlī, Zasas vidusskola organizēja kārtējo Erasmus + projekta “The Knowledge of Languages – a World…

Posted by Jēkabpils novada pašvaldība on Otrdiena, 2021. gada 20. aprīlis

Download PDF

asā uzstādīts žogs ap Zasas vidusskolas stadionu. Darbus veica SIA “DN Sistēmas”. Stadiona malā ar bruģa segumu atjaunota ietve. Darbus veica SIA “LV Roads”.

Par izglītības sniegšanu kopš 7. aprīļa

Download PDF

No 7. aprīļa Latvijā ārkārtējā situācija vairs nav spēkā. Daudzi drošības pasākumi valstī tiek turpināti, bet ir ieviestas arī vairākas izmaiņas:

  • Ir paplašināts to klašu loks, kuras epidemioloģiski drošajās teritorijās var mācīties klātienē. “Drošajās administratīvajās teritorijās”, klātienes mācības var īstenot – 6. un 12. klasē, rotācijas kārtībā arī 7.-9. un 10.-11. klasē (divas dienas nedēļā). Izglītības iestādē nodrošināmas epidemioloģiskās drošības prasības un veicama klātienē nodarbināto iknedēļas testēšana.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv