Visi jaunumi: Izglītības jaunumiErasmus + projekta apmācību ietvaros Jēkabpils novada Zasas vidusskolu apmeklē pārstāvji no Turcijas

Download PDF

2021. gada 20. un 21. oktobrī Erasmus+ projekta “The Knowledge of Languages – a World without Borders” nr. 2020-1-LV01-KA201-077558 ietvaros Zasas vidusskola organizēja starptautiskas apmācības “Cooperation between parents and teachers in the educational process” (“Vecāku un pedagogu sadarbību bērnu izglītošanas procesā”). Apmācībās attālināti piedalījās partneri no Norvēģijas, Čehijas, Rumānijas, taču klātienē pievienojās partneri no Turcijas.

“Baltais Ceļš” | oktobris 2021

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” oktobra numurs.

Septembris Rubeņu pamatskolā un ne tikai…

Download PDF

Aiziet vasara pār kalnu,
Aiziet puķēs dusēt,
Līdz pat jaunam pavasarim
Viņai sēklās klusēt.
(G. Micāne)

Ļoti iespējams, ka 1. septembris sen nebija tā gaidīts kā šogad. Pēc iepriekšējā pandēmijas viļņa ar attālināto mācību procesu, kad klasesbiedru un skolotāju sejas lielākoties bija redzamas tikai ekrānos, kad, apgūstot jaunas gudrības, daudz bijis jāmeklē un jāpēta pašiem, nu var atkal pačalot ar draugiem klātienē, parunāt ar skolotājiem par dzīvi un stundās ļauties skolotāja vadībai. Īsi sakot, izbaudīt visu to, ko apzīmē ar vārdu “skola”.

Download PDF

Sveicam Skolotāju dienā!

Download PDF
Skolotāju dienā vēlamies sirsnīgi sveikt visu izglītības iestāžu vadītājus, pedagogus, darbiniekus!
Ceļš uz priekšu vienmēr ir mazliet nedrošs. Vieglāk apstāties un nogaidīt. Nezināmais tālumā piedāvā jaunus izaicinājumus un pārbaudījumus.
Iespējams, ka nepieciešams apsēsties uz soliņa takas malā un atpūsties. Tādos mirkļos ieklausīsimies sevī – jūsu sirds jau zina pareizo atbildi. Tad dosimies tālāk, lēni, ar atpūtas pauzēm, taču uz priekšu.
No jums plūst siltums un sajūta, ka sapņojat lielus sapņus, ģenerējat radošas idejas, neapstājaties pie pirmajām grūtībām.
Lolojiet sapņus! Ja tie būs radušies no atvērtas sirds, tie noteikti piepildīsies.
Paldies par Jūsu iedvesmu, paldies par Jūsu starojumu, ko sniedzat skolēniem, viņu vecākiem, līdzcilvēkiem!
 
Jēkabpils novada Izglītības pārvalde

Sveicam 1. septembrī!

Download PDF

Izglītības darbinieki Jēkabpils novadā saņem Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstus

Download PDF

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstiem Jēkabpils novadā apbalvoti:
Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes vadītāja Anda Ķiploka – par priekšzīmīgu pašatdevi pienākumu veikšanā un iedvesmojošu sadarbību ar kolēģiem,
Zasas vidusskolas skolotāja Madara Nagle-Galdiņa – par profesionālu, radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbu.

Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu saņēma Ābeļu pamatskolas direktors Juris Gaigals – par ilggadēju un sekmīgu darbu izglītības jomā.

Sveicam!

Noslēdzies mācību gads Ābeļu pamatskolā

Download PDF

Šogad Ābeļu pamatskolu absolvēja 14 izglītojamie. Vējainajā, taču saulainajā dienā uz izlaidumu bija ieradušies 12 no viņiem. Starp citu, pieci no absolventiem izpelnījušies novada stipendijas par labām un teicamām sekmēm 2. mācību semestrī.

Noslēdzies jau otrais dīvainais – COVID-19 – ietekmētais mācību gads. Ābeļu pamatskolā mazāko klašu audzēkņi laiku pa laikam drīkstēja sanākt kopā uz mācībām savās klasēs, bet vecāko klašu skolēni lauvas tiesu zinību apguva attālināti. Nebija viegli ne bērniem, ne viņu vecākiem, ne arī skolotājiem, taču, pateicoties īstenam komandas darbam, kopumā mācību procesā sasniegti labi rezultāti.

“Baltais Ceļš” | maijs 2021

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv