Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada februārī

Kalna pagasts 09.02. plkst. 20.00 kultūras namā vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki “Dziesmu putenis” 16.02. plkst. 10.00 Kalna pagasta sporta kompleksā “Pilskalni” Folkreisa Ziemas kauss un Krosa Komisijas Kauss. Leimaņu pagasts Lasīt tālāk »

Sākot ar 2019. gada 1. janvāri mainās atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma izmaksas Jēkabpils novadā

  SIA”Vidusdaugavas SPAAO” informē, ka no 2019. gada 1. janvāra spēkā stājas jauns nešķirotu sadzīves atkritumu izvešanas tarifs Jēkabpils novadā. Ar 2019. gada 1. janvāri dabas resursu nodokļa (DRN) likme Lasīt tālāk »“Ēnu diena 2019” Jēkabpils novada skolās

Download PDF
13. februārī visā Latvijā norisinājās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena, kurā aktīvi piedalījās arī skolēni no Zasas vidusskolas 7., 10., 11. un 12. klases, Ābeļu pamatskolas 3. un 9.klases un Dignājas pamatskolas 8. un 9. klases. Ēnot profesiju – tā ir brīnišķīga iespēja skolēnam iejusties vienā vai otrā profesijā, sajust, vai tā varētu būt viņam piemērota.

Šī gada Lielā Talka notiks 27. aprīlī

Download PDF

Lielā Talka aizsāks jaunu desmitgadi ar jaunām vēsmām vides domāšanā

Šogad Lielā Talka notiks 27.aprīlī un tajā aicināsim cilvēkus ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos vācot šķirot. Tas tiks darīts, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu kā videi bīstamu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos.

Leimaņos uztur dzīvas Meteņu tradīcijas

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Apvienotā komitejas sēde – 21.02.2019

Download PDF

Apvienotā komiteju sēde notiks 21. februārī plkst. 9:30

Jēkabpils novada pašvaldību sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī.

 

Zasā uzsākta Zasas muižas parka labiekārtošana

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība ir uzsākusi projekta Nr. 18-05-AL24-A019.2202-000004 “Zasas vēsturiskā muižas parka vides pieejamības uzlabošana” īstenošanu, kura rezultātā plānots radīt pievilcīgu un pieejamu vidi Zasas muižas parkā tā bioloģiskās daudzveidības izzināšanai, ainaviskās vērtības novērtēšanai, dažādu aktivitāšu realizēšanai un dabas tūrisma attīstībai.

Galda spēles Rubeņos

Download PDF
9. februārī Rubenes pagasta kultūras namā norisinājās Jēkabpils novada tradicionālais galda spēļu turnīrs, kas pulcēja mūsu un viesu komandas. Kā ierasts, galda spēles norisinājās piecās disciplīnās – galda teniss, novuss, dambrete, šahs un šautriņas.

15. februārī vides ekspozīcijas “Zaļa zāle ziemā” atklāšana Kaldabruņā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lielais notikums ir klāt! Vides ekspozīcija “Zaļa zāle ziemā” vērs savas durvis piektdien, 15. februārī plkst. 15.00. Piektdienas rīta pusē “Ūdenszīmju” mājā notiek Lauku partnerības “Sēlija” organizētie projektu rakstīšanas kursi, un to noslēgumā gan nopietnos kursu dalībniekus, gan visus par pavasari sapņojošos cilvēkus gaida izgaismots un augošs pārsteigums!

Par kādām vērtībām Eiropas vēlēšanās balsos Jēkabpils novads?

Download PDF

Latvijas novadu un pilsētu iedzīvotājiem šogad 25. maijā būs iespēja izlemt Eiropas nākotni, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Tajās katrs balsos par sev tuvām vērtībām. Par ko balsos Jēkabpils novads?
Eiropas vēlēšanu kustība soreizesbalsosu.eu aicina Jēkabpils novada iedzīvotājus piedalīties interesantā aktivitātē – uzrakstīt, par kādām vērtībām (piemēram, cilvēktiesībām, tīru vidi, izaugsmi utt.) balsos viņi Eiropas vēlēšanās šogad 25. maijā. Lai to izdarītu, vietnē ej.uz/soreizesbalsosu2019 jāieraksta viens vai divi vārdi – savas vērtības.

17. februārī hokeja turnīrs Rubeņos (ATCELTS)

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Diemžēl laika apstākļi ir izkausējuši ledu hokeja turnīram, tāpēc turnīrs 17. februārī Rubeņos tiek atcelts.

Ābeļu pamatskolēnu janvāris

Download PDF
Pēc ziemas brīvlaika Ābeļu pamatskolas audzēkņi ne tikai atgriezušies pie skolas zinību apgūšanas, bet piedalījušies arī vairākos pasākumos.

Ābeļu skolēni svin Akuratera 143. dzimšanas dienu

Ābeļu pagasta kultūras darba organizatore Svetlana Koriņeva laipni aicināja Ābeļu skolas skolēnus piedalīties mūsu novadnieka Jāņa Akuratera 143. dzimšanas dienas svinībās, kas notika 14. janvārī (literāts un politiskais darbinieks J. Akuraters dzimis 1876. gada 13. janvārī).
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv