Apskates objekti, aktīvās atpūtas vietas

Muzeji un kolekcijas

Raiņa muzejs “Tadenava”

Foto: Kristaps Runcis

Raiņa dzimtā vieta Tadenava ir viņa saules un mīlas filosofijas šūpulis. Raiņa muzeja “Tadenava” kompleksu veido 19. gs. 60. gados – Raiņa tēva Krišjāņa Pliekšāna saimniekošanas laikā – celtā pusmuižas dzīvojamā māja un šķūnis, 20. gs. 20. gados izveidotās jaunsaimniecības “Dāboliņi” dzīvojamā māja, kā arī pirts un pagrabs.
Muzejs atvērts no 1. maija līdz 31. oktobrim.
Darba laiks: 10.00–17.00, slēgts – pirmdienās, otrdienās
Adrese:
Tadenava, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 29250484  web icon aspazijarainis.lv/tadenava/
facebook-icon facebook.com/RainisTadenava/

Jēkabpils novada “Sēlijas prasmju muzejs”

Jēkabpils novada Sēlijas Prasmju muzejs piedāvā:

  • ekspozīcijā iepazīt Sēlijas 19.-20.gs. raksturīgākos amatniecības darba rīkus, sadzīves priekšmetus, rokdarbus, apbalvojumus u.c.
  • Gida pavadībā iespējams baudīt ekskursiju leģendām apvītajā, gleznainajā Zasas muižas parkā.
  • Muzeja izstāžu zāle priecē apmeklētājus ar mainīgajām mākslas u.c. izstādēm, kuru saturs, forma un ideja iedvesmo!
  • Piedāvājam arī virtuāli izglītojošus video par tādām sēļu dzīves prasmēm kā biškopība, galdniecība, jostu aušana, maizes cepšana, muzicēšana, plostniecība, virvju vīšana, namdara amatniecība, kā arī arheoloģiskās podniecības īpatnības un ieskatu novada īpašajā prāmju – pārcēlāju pāri Daugavai – darbībā.
  • Muzeja apskate ir bez maksas.Gida pakalpojumi:1. Grupai līdz 10 cilvēkiem (ieskaitot): EUR 8,- (1 stunda)2. Grupai virs 10 cilvēkiem: EUR 12,- (1 stunda)
Darba laiks:

Muzejs darba laiks:

Pirmdien – 10.00 – 17.00
Otrdien – slēgts
Trešdien 10.00 – slēgts
Ceturtdien 10.00 – 17.00
Piektdien 10.00 – 17.00
Sestdien – 10.00 – 17.00
Svētdien – slēgts

Citos laikos pēc pieteikuma.

Muzeja darba laiks vasaras un ziemas sezonās atšķiras.

Adrese: “Ozollejas”, Zasa, Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 25465787 web icon mājaslapa

Mežsaimniecības ekspozīcija “Meža muzejs “Liepas”

Apskatāmi mežizstrādes darbarīki, aprīkojums, fotogrāfijas par meža dzīvnieku un putnu sugām, vēsturiski materiāli par apkārtnes mežiem.

Ieeja – par ziedojumiem, pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Adrese: Liepas, Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 20371522

Ābeļu pagasta novadpētniecības ekspozīcija

Muzejs atrodas Ābeļu pagasta pārvaldes telpās, tajā apkopoti materiāli par pagasta kultūrvēsturisko mantojumu dažādos laika periodos, slavenāko pagasta dzimtu vēsture, materiāli par sporta dzīvi pagastā. Plašākā ekspozīcijas daļa veltīta vispazīstamākajam Ābeļu novadniekam – dzejniekam Jānim Akurateram. Ieeja – par ziedojumiem, iepriekšēja pieteikšanās.

Līdzās muzejam, ārpusē iespējams izstaigāt Jāņa Akurateraa daiļrades taku.

Adrese: Ābeļu pagasta pārvalde, Aldaunes iela 13, Brodi, Ābeļu pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: stacionarais telefons 25558053

Privātkolekcija “Padomju laika sadzīves lietu kolekcija”

kolekcija

Apskatāmi padomju laika sadzīves priekšmeti – rotaļlietas, trauki, sadzīves tehnika, dokumenti, nauda, apsveikumu kartiņas u.c. ikdienā lietotas lietas.

Informācija latviešu, angļu valodās. Iepriekšēja  pieteikšanās.

Adrese: “Kalnāres”, Leimaņu pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 29657216

Dabas veidojumu, akmeņu un senlietu kolekcija (privātkolekcija)

privat Apskatāmas senlietas, dabas veidojumi, vēsturisko armijas formas tērpu un apbalvojumu kolekcija. Gleznaina vieta Daugavas krastā, braucot pa ceļu Dunava – Ilūkste. Ieeja par ziedojumiem, iepriekšēja pieteikšanās.
Adrese: „Atvari”, Cukuriņi, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 29430847 (zvanīt vakaros)

Pļavas muzejs Kaldabruņā

plavas_kalda

Muzeju  kādreizējās Kaldabruņas sākumskolas simtgadīgajā ēkā ir izveidojusi biedrība „Ūdenszīmes” . Šeit skatāma oriģināla ekspozīcija, kas veidota kā cilvēka dzīves gājums. Ienākšana šai pasaulē caur smilgu zelta rasu; pasaules lieluma apbrīnošana Bērnības gaismas objektā; radošā spēka piedzīvojums Padebeša vainagā; mūža otrās puses apzināšanās Pūra vainagā.

Pamata ekspozīciju bagātina Vārdnieku vainags, kas vēsta par apkārtnes dabas dziedniekiem, un Kaldabruņas Māras josta ozola dobumā.

Atsevišķs pārdzīvojums ir multimediju ekspozīcija „Pusnakts pļavā” –

Pilnīgs debesu zilums
Sulīgi zaļa zāle
Saskaitāmas it visas zvaigznes
Zirga krēpēs sabiris zelta laikmets……

Laikā no jūlija līdz septembrim Pļavas muzejs dodas ārpus telpām – tad ābeļdārzā pie Kaldabruņas skolas top un ir skatāma siena skulptūru izstāde.

Biedrība piedāvā arī dažādas radošās darbnīcas – stikla un koka apstrāde, lāzergravēšana, darbs ar dabas materiāliem. Šajās pašās darbnīcās top oriģinālas rotas un interjera priekšmeti, kurus iespējams gan iegādāties, gan pasūtīt ko oriģinālu.

Var sarunāt tēju un kafiju, arī  kādu ēdienreizi. Ceļotāji, kuriem nav augstas prasības pēc komforta – arī naktsmītni.

Darba laiks: Pēc iepriekšējas pieteikšanās.
Adrese: Kaldabruņas skola, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads, LV – 5229
Kontakti:

mobilais telefons Ingrīda – t. 26991295, Indra – t. 26223948, Ieva  –t. 29548967.

facebook-icon facebook.com/Udenszimes/ web icon mājaslapa

Muzejistaba “Laipa”

   Kolekcijā var apskatīt dokumentus, fotogrāfi jas, kā arī dažādus citus priekšmetus, kas vēsta par Dignājas pagasta vēsturi. Pieejama Lielā pagasta grāmata, kurā var atrast informāciju par senčiem, kuri cēlušies no Dignājas puses, var aplūkot materiālus par Dignājas slavenībām, Jāni Akurateru, kā arī vecās naudas zīmes un daudzus citus priekšmetus.
Darba laiks: Otrdienās, trešdienās un ceturtdienās
no pulksten 11:00 līdz 15:00. Vasaras periodā lūgums iepriekš piezvanīt.
Adrese:  “Zariņi”, Vandāni, Dignājas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti:  mobilais telefons 20574338

Baznīcas, sakrālie objekti

Dunavas katoļu baznīca

dunavas_kat_baz Baznīca būvēta 1898. – 1900. gadā, celta ziemeļgotikas stilā, tai ir 35 m augsts tornis.  Dievnams būvēts no sarkaniem ķieģeļiem ar baltām nišām un mūra velvēm veidotiem griestiem. Ķieģeļi vesti no Daugavpils ar baržām. Lielais altāris, sānu altāri un kancele ir no ozolkoka. Sānu altāri veltīti Sv. Jaunavai Marijai un Sv. Lauram. Pati baznīca veltīta Sv. Jāzepa piemiņai. Galvenajā altārī atrodas Sv. Jāzepa statuja ar bērnu Jēzu uz rokām. Tagadējo lielo altāri iegādājās un iekārtoja 1935. gadā. baznīcas 6 pudus smagais zvans atgūts no Krievijas 1923. gadā, uz kurieni tas bijis aizvests 1915. gadā. Dievnams ir arhitektūras piemineklis. Iekštelpu apskate – par ziedojumiem, pēc iepriekšējas vienošanās.
Adrese: Dunava, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: stacionarais telefons 65229385

Dignājas Evanģeliski luteriskā baznīca

dignajas_baz

 

Draudze dibināta un pirmā koka baznīca celta 1567. gadā, tā atradusies līdzās patreizējai baznīcai, kas uzcelta 1811.gadā Sakristejā iemūrēti kapakmeņi – Dignājas pēdējās muižnieces A. Hahnoveras un Zasas muižnieka A. Velinka piemiņas zīmes. Kapakmeņi, kas datēti ar 1575. un 1599. gadu ir Valsts aizsargājamais kultūras piemineklis. Iekštelpu apskate – par ziedojumiem, pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Adrese: Dignājas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 26348252

Rubenes katoļu baznīca

rubenes_kat Baznīca uzcelta 1893. g. Celtniecības darbus vadījis poļu izcelsmes mācītājs Ā. Dobkevičs (1830. – 1908.), viņu  atbalstīja māsa no Pēterburgas. Baznīca ir 30m gara un 17m plata, ar vienu torni. Mūrus no ārpuses atbalsta daudzi piloni. Slavenais kokgriezējs A .Rimovičs (1865. – 1933.) veidojis koka tēlus, svētbilžu rāmjus,altāri un stūra kapellas. Iekštelpu apskate – par ziedojumiem, pēc iepriekšējas pieteikšanās.
Adrese: Rubeņi, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 28303238

Zasas Evanģēliski luteriskā baznīca

zasas_evang Celta 18.gs. Zasas baznīcas interjers veidots luterāņu dievnamiem raksturīgā vienkāršībā. Altāra centrā ir glezna ar Pestītāja tēlu ,,Kristus debess braukšana” autors nezināms. Vērtīgi ir vietējo amatnieku darinātie soli, kancele, altāris un grīda, kas klāta ar oriģinālām māla flīzēm. Iejas durvju komplektam nepārprotami mākslas darba vērtība. Balkonā atrodas ērģeles, kuras būvējis Jēkabpils ērģeļmeistars Andrejs Sūnāklis.1983 gadā baznīca tika iekļauta republikas nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā. Iekštelpu apskate – par ziedojumiem, pēc iepriekšējas pieteikšanās.
Adrese: Zasa, Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 26337227

Červonkas Evanģēliski luteriskā baznīca

Digital StillCamera Šajā baznīcā ir kristīts Jānis Rainis. Tā ir celta no 1850. – 1852. g. par grāfa Plātera – Zīberga līdzekļiem. Baznīcā bijušas unikālas ērģeles, skaisti vietējo amatnieku darināti kokgriezumi – kristāmais trauks (tagad atrodas Tadenavas Raiņa muzejā), grezni soli (tagad atrodas Rundāles pilī) Draudze 70-jos gados nespēja samaksāt nodokļus, tāpēc baznīcu nodeva pašvaldībai. Tā, savukārt, to atdeva kolhozam. Kolhoza vadība nolēma baznīcā ierīkot minerālmēslu novietni, dievnamu izpostīja. 1995. g. bijušā ērģelnieka meita A. Gaida no Kanādas baznīcas atjaunošanai dāvāja naudu. Darbi tika iesākti – nobalsinātas sienas, noklāts betona segums, aizmūrēti caurumi sienās. Diemžēl, līdzekļu aptrūcis, draudzes locekļi saviem spēkiem nevar pabeigt baznīcas atjaunošanu. Lai to aplūkotu, jābrauc no Rubeņiem pa galveno ceļu Ilūkstes virzienā, Kaldabruņas ciemā pie norādes – Subate jānogriežas pa labi. Dievnams atrodas apmēram 5 km. attālumā no šī pagrieziena. Dievnama iekštelpas apskatāmas, iepriekš piesakoties.
Adrese: Červonka, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 29548967
Rubenes kapsētas kapu vārti
rub_kapu_varti Veidojis lietuviešu izcelsmes slavenais tēlnieks un mācītājs  A. Rimovičs (1865. – 1933.). Vārti veidoti neoklasicisma stilā, tos rotā divu apustuļu figūras. Figūras ir vairākkārt atjaunotas, pēdējo reizi – 2008. gadā.
Adrese: Rubeņi, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads

Pilskalni

Dignājas pilskalns

Digital StillCamera Pilskalns paceļas it kā savrup no pārējiem pilskalniem, dažus simtus soļu no Daugavas kreisā krasta. Pretējā upes krastā atrodas Jersikas pilskalns. Pirmais kalnu pētījis E. Brastiņš 1924. gadā: “3 kilometrus dienvidos Dignājas muižai Kusiņu māju laukos ir apcietināta vieta, saukta “Pilskalns”.” 1939. gadā E. Šnores vadībā pilskalnā tika veikti  arheoloģiskie izrakumi. Dignāja kā nocietināta apmetne pastāvējusi otrā gadu tūkstoša vidū p.m.ē. Vispirms cilvēki apmetušies no vējiem pasargātās kalnu nogāzēs. Pastiprinot nocietinājumu sistēmas, celtas spēcīgas stāvkoku ēkas. Tālākā attīstības gaitā uzbūvēti pilskalna plakumi. Pilskalns ticis apdzīvots vairākos periodos. Bet ziedu laikus sasniedzis 5. – 9. gs., kad kā svarīgs sēļu nocietinājums pacēlās Daugavas krastā. Šajā laika posmā te veikti pārbūves darbi. Vietām uzbērts līdz metru augsts zemes uzbērums, kas pārklājis iepriekšējā perioda valni un terases. Uzejas vieta bijusi ar bruģi, ko veido smilšainā mālā iespiesti akmeņi. Pilskalna pakājē bijusi apmetne. Dignājas ordeņa pils uzcelta tāpat kā Sēlpils un Altene uz vecā pilskalna. /K.Visnoliņš “Sēlijas pilskalni” Jēkabpils Vēstnesis, 1993. g. 16. janvārī/. Ir ceļa zīme – norādne. Pilskalns atrodas uz privātas zemes.
Adrese: “Grantsbedres”, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 26208125

Kaldabruņas pilskalns

  Atrodas netālu no Rubenes – Daugavpils lielceļa mežā aiz Sēļu kapsētas. Arheologs J. Graudonis konstatējis, mūsu ēras 1. g. t. pirmās puses apdzīvotības pēdas. Kādreiz pilskalna plakumā (tā caurmērs 50 m) notikuši izrakumi. Kaldabruņas pilskalns ierīkots 8 m augstā kalnā. Pilskalna plakuma D malā atrada ar nocietinājumu izbūvi saistītu akmeņu kaudzi. Ieejas vieta pilskalnā vedusi no austrumu puses, kur terasē vērojams pārtraukums. Pilskalna pakāji no divām vai trim pusēm apņem apmetnes. Kultūras slānis tajās ir līdz 1 m biezumā, bet pilskalnos plānāks. Iedzīvotāji mituši apbūvei un saimniecībai ērtākajās plašajās apmetnēs. Pilskalns noderējis par patvēruma vietu, tāpēc šeit veikti zināmi nocietināšanas darbi.
Adrese: Kaldabruņa, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads

Kaupres pilskalns

Foto: Kaspars Sēlis

Pilskalns kādreiz atradies  pašā Daugavas krastā, bet upe pēc ilgiem gadiem mainījusi savu gultni. Napoleona kara laikā tur it kā ierīkota franču un prūšu skansts. Ierīkots Daugavas Ābeļu salas pašā ziemeļu galā, šķērsām pār salu uzberot divus vaļņus, no kuriem lielākais ir 3 m augsts, un starp tiem izrokot grāvi. Ārējā valnī jūtams kaļķu javā likts radžu mūrējums, kas varētu liecināt par pilskalna vēlu datējumu. Kaupres pilskalna novietojums upes salā, nocietinājumu veids un īpaši mūrējuma paliekas nav raksturīgas tradicionālajiem Latvijas pilskalniem. Pilskalns apaudzis ar zāli un retām vecām mežābelēm un izmantots kā ganības. Mītņu kārta plakumā vāja un plāna, tā pa daļai noskalota, pa daļai apmesta ar smiltīm. Tajā atrastas plānas un gludas māla trauku lauskas, kuras E. Brastiņš datējis ar vēlā dzelzs laikmeta pēdējo pusi. Ir ceļa zīme – norādne. Pilskalns atrodas uz pagastam piederošas zemes.
Adrese: Ābeļu pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: stacionarais telefons 65231105

Parki

Zasas muižas parks

zasas_muiza Cauri Zasas parkam plūst Zasas upe, kas sākas Salu mežā un ietek mazajā Susējā. Uz upes parka teritorijā ar dzirnavu dambja palīdzību izveidota triju dīķu sistēma un piecas saliņas. Parka teritorija 23 ha. Piemērota vieta aktīvai atpūtai.
Adrese: Zasa, Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 25465787

Rubenes dabas parks

rubenes_dab_parks Rubenes dabas parku sāka veidot 1950. gadā. Tagad tas ir skaists kultūras un atpūtas centrs. Parkā ir dekoratīvo augu (koku, krūmu un puķu) stādījumi, brīvdabas estrāde, ūdensrozes formas strūklaka un dolomītiem izklāts strautiņš. Parkā apskatāmas retas koku sugas – tūjas, Sibīrijas baltegles, vienkrāsas baltegles, sarkanie ozoli, duglāzijas. Uz ezera saliņu ved romantisks tiltiņš. Parkā ir labiekārtotas atpūtas vietas. Ģimenēm ar bērniem pieejams Rūķu ciems.
Adrese: Rubeņi, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: stacionarais telefons 65267160   mobilais telefons 26513166

Aleksandra Grīna parks

 grins Rakstnieks Aleksandrs Grīns (1895-1941) – romānu “Nameja gredzens” un „Dvēseļu putenis” autors – ar brāli – rakstnieku Jāni Grīnu – Kalna (bijušajā Biržu) pagastā pavadījis pirmos dzīves gadus. Doktorātā izveidota piemiņas istaba ar informāciju par rakstnieku dzīvi, grāmatas, fotogrāfijas.
 Adrese:  “Doktorāts”, Kalna pagasts, Jēkabpils novads
 Kontakti:  mobilais telefons 25465787

Latvju zīmju parks

zimju parks Leimaņos apskatāms vietējās biedrības “Akācija Plus” iekopts parks ar vietējo amatnieku no koka izgatavotām senajām latvju zīmēm.
 Adrese:  Leimaņu Tautas nams, Leimaņi, Jēkabpils novads
 Kontakti:  mobilais telefons 25945299

Dignājas parks

  Pieejama veselības taka, aktīvās atpūtas taka. Netālu
atrodas Daugava. Vasaras sezonā brīvdabas estrādē notiek dažādi kultūras sarīkojumi.
Adrese: Dignājas pamatskola, Dignājas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 29991845

Jāņa Akuratera daiļrades taka

 DSC_0398 web2  Dzejnieks, rakstnieks un politiķis Jānis Akuraters dzimis Dignājas pagasta “Jaunzemjos”, kas ir tagadējā Ābeļu pagasta teritorija, tādēļ arī daiļrades taka izveidota tieši šeit. Pieejama viegli uztverama informācija par Akurateru un viņa daiļradi. Stendos lasāma informācija ne tikai par Akuratera radītajiem literārajiem darbiem, bet arī par viņa dzīvi, ģimeni un rakstnieka veikumu sabiedriskajā darbā un karadarbībā. Tāpat takā var uzzināt par Akurateru dzimtas izpēti un par Akurateru dzimtas salidojumiem.
 Adrese:  Aldaunes iela 13, Brodi, Ābeļu pagasts, Jēkabpils novads

Izziņas taka dabas liegumā “Eglone”

 
 Izziņas taka dabas liegumā ,,Eglone” izveidota LIFE+ projekta ietvaros. Skatāmi bioloģiski vērtīgie koki, lapkoku praulgrauža dzīvotnes.

Netālu esošajā Tadenavas bibliotēkā atvērts dabas lieguma «Eglone» informācijas centrs. Tajā ir izvietota informācija par dabas liegumā sastopamajām da­bas vērtībām.

(Bibliotēkas darba laiks: pirmdien  8.00 — 13.00   un trešdien, piektdien —  8.00 — 16.00.)
Takas sākuma punkts: Tilts pār Eglonas upi pie mājām “Pureņi”, Tadenava, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads
Informācijas centra adrese: “Līdumi 2”, Tadenava, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads

Sēļu prasmes

Sēļu amatniecības centrs “Rūme”

rume Amatniecības centrs “Rūme” kalpo kā tradicionālās amatniecības un mākslas saskares punkts, mūžizglītības un sevis pilnveidošanas vieta. Šeit tiek rīkotas nometnes bērniem, meistarklases pieaugušajiem, plenēri māksliniekiem. Amatniecības centrā var apgūt keramikas, aušanas, koka un tekstila apstrādes pamatprasmes.
Adrese: “Rūme”, Zasa, Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Kontakti: mobilais telefons 26239304   web icon www.rume.lv
facebook-icon facebook.com/amatniecibas.centrs.rume/

Sēļu lauku sēta “Gulbji”

gulbji Sēļu lauku sēta ” Gulbji”, kas atrodas Rubenes pagastā, Jēkabpils novadā, ir vieta, kur basās kājās apstājas laiks. Daba, pašizveidots neliels etnogrāfiskais muzejs, senas ēkas ar savu stāstu, daiļdārzs un dekoratīvo stādu kolekcija, augļu dārzs un ārstniecības augu kolekcija sakļaujas ar seno apbūvi un harmoniski to papildina. Melnā pirts, pēršanās, izmantojot tepat sietas augu slotiņas un pašizgatavotu augu-medus skrubi, siera siešana, sviesta kulšana, seno sēļu ēdienu gatavošana, īstas rudzu maizes cepšana krāsnī, seno sēļu ēdienu gatavošana, virvju vīšana, labības sēšana pēc sentēvu metodēm ir aktivitātes, kas tiek piedāvātas saimniecības apmeklētājiem. Šeit var iepazīties ar seno latvju spēka zīmēm, tradīcijām, ugunsritmiem, var svinēt svētkus tradīciju gaisotnē, ar atbilstošām dziesmām, dejām un rotaļām. Svinībām ir pieejamas divas pusslēgtas nojumes, kamīns, grils, nodrošināta malka. Saimniecībā ir izveidota baskāju taka, rotaļu un volejbola laukums, pieejams batuts. “Gulbjos” ir atjaunots, labiekārtots savs avots, ir vairāki dīķi un ezers, kur peldēties un zvejot. Teritorijā ir atbilstoši ierīkotas un aprīkotas telšu un ugunskura vietas.
Saimniecībā tiek piedāvāts noskatīties arī brīvdabas izrādi “Tēva meitas” (pēc Danskovītes motīviem vietējā amatierteātra ” Kumode” izpildījumā).
Saimniecībā pēc iepriekšējas pieteikšanas tiek nodrošināta arī ēdināšana, mājas darinājumu, sēļu ēdienu un dzērienu degustācija.
 Adrese:  „Gulbji”, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads
 Kontakti:  mobilais telefons 26416231

AKTĪVĀS ATPŪTAS iespējas skatīt, spiežot ŠEIT >>>

Aicinām skatīt arī Jēkabpils novada bukletu, spiežot ŠEIT >>

Apskates objekti Sēlijas teritorijā (informācija dažādās valodās):

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv