Personas datu aizsardzība

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt interneta vietni www.jekabpilsnovads.lv un kāda veida informāciju esat tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus.

Izmantojot interneta vietni www.jekabpilsnovads.lv, jūs piekrītat, ka mēs:​

  • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu;
  • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni;
  • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma.

Ar sīkdatņu palīdzību Jēkabpils novada pašvaldības interneta vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Ja nevēlaties, lai jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, interneta pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt “Nekad nepieņemt sīkdatnes”. Tad netiks saglabāta neviena, ne arī kādas citas interneta vietnes sīkdatne, tomēr jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu vai kāda cita interneta vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.

Jūs sava interneta pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad interneta vietne mēģina iestatīt sīkdatni, jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama interneta vietnē http://www.aboutcookies.org

Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama interneta vietnē http://www.youronlinechoices.eu.

Ir interneta ārpakalpojums, kas mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes:

Google Analytics

Tas ir tīmekļa vietnes lietojuma analīzes rīks, kas apkopo datus par tīmekļa vietnes izmantošanas veidiem. Tiek saglabāta informācija, piemēram, par vietnes apmeklēšanai izmantoto datoraparatūru un programmatūru, apmeklētajām lapām un lietotāja apmeklējuma ilgumu.

Informējam, ka atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulas 37.panta 1.punktam, pašvaldība ir iecēlusi šādus Datu aizsardzības speciālistus:

Datu aizsardzības speciālisti tika iecelti balstoties uz pakalpojumu līgumu ar SIA „Grūbes Biroja Konsultācijas”, reģistrācijas Nr. 40203181577, Juridiskā adrese: „Vilbergi”, Daugmales pagasts, Ķekavas novads, LV2124.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv