VAKANCE | datorspeciālists izglītības iestādēs

Jēkabpils novada pašvaldība atkārtoti izsludina pieteikšanos uz datorspeciālista izglītības iestādēs (profesijas kods 2522 01) vakanci – 1 slodze, uz nenoteiktu laiku (atlīdzība no 839 EUR līdz 883 EUR).

Aicinām pieteikties enerģiskus un komunikablus speciālistus dinamiskam un izaicinājumu pilnam darbam Jēkabpils novada Ābeļu, Dignājas, Rubeņu pamatskolās un Zasas vidusskolā.

Pretendentiem, kuri dokumentus iesnieguši pirmajā pieteikšanās reizē, atkārtoti tos iesniegt nav nepieciešams.

Prasības pretendentam:

• 1. vai 2. līmeņa augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā vai citā radniecīgā specialitātē, vēlama darba pieredze.

Darbam nepieciešamās prasmes:

• Windows darbstaciju instalēšana, konfigurēšana;
  • Datortehnikas diagnostika, remonts;
  • Datortīklu izveide un konfigurēšana;
  • Bezvadu datortīkla izveide, konfigurēšana un uzturēšana;
  • Informācijas aizsardzības nodrošināšana;
  • Pieredze mājaslapu administrēšanā (minimālas html un css prasmes);
  • Pieredze IKT arhitektūras dokumentēšanā;
  • Spēja patstāvīgi un operatīvi pieņemt lēmumus, organizēt savu darbu un sadalīt prioritātes, kā arī deleģēt uzdevumus IT pakalpojumu firmām esošā budžeta ietvaros;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Kontaktinformācija – Izpilddirektore G.Dimitrijeva 26367939, datorspeciālists M.Becītis 26696910.

Motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) līdz 2021. gada 17. septembrim (ieskaitot), sūtīt uz e-pastu: jekabpils.novads@jekabpils.lv , vai iesniegt Jēkabpils novada pašvaldībā, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā, LV-5202 (Reģ.Nr.90000024205).

Informējam, ka visa saņemtā informācija un personas dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases veikšanai un pēc konkursa noslēguma tiks iznīcināti saskaņā ar lietu nomenklatūru.