Ģimeņu sestdiena Raiņa muzejā “Tadenava”

Download PDF

Sestdien, 21. augustā, Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) no plkst. 10.00 līdz 20.00 aicina svinēt vasaru ģimeņu sestdienā.

Pirms gatavošanās jaunajam mācību gadam, Raiņa muzejs “Tadenava” aicina uz izglītojošu un aktīvu dienu muzejā. Apmeklētāji varēs piedalīties erudīcijas spēlē, fotoorientēšanā, radošās darbnīcās bērniem, kā arī aplūkot muzeja ekspozīciju par Raiņa bērnību saulainajā Tadenavā. Dalībai darbnīcās obligāta iepriekšēja pieteikšanās, darbnīcu sākums plkst. 12.00, 14.00 un 16.00.

Savukārt plkst. 19.00 gaisīgā vasaras izskaņas koncertā skanēs tautas mūzika un oriģinālmelodijas grupas “Svīres” izpildījumā.

Grupas “Svīres” dalībnieces ir trīs profesionālas flautistes – Madara Behmane, Santa Grigorjeva un Zane Jurēvica. Viņu radītās krāšņās un nedzirdētās tautas mūzikas apdares, izmantojot laikmetīgās flautas spēles tehnikas, mandolīnu, kokli, ģitāru, ukuleli un sitamos instrumentus, un balss plašās iespējas, kopā veido muzikāli maģisku, gaišu un dzirdu skanējumu, ļaujot izjust augusta vasaras vakara burvību.

Koncerta apmeklējums bez maksas, taču apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikāts (nav nepieciešams bērniem līdz 12 gadu vecumam).

Vairāk informācijas un pieteikšanās pasākumam:
tadenava@memorialiemuzeji.lv,

tālr. 29250484 (arī Whatsapp).

 

Pasākumu atbalsta: VKKF, Raiņa un Aspazijas biedrība, Memoriālo muzeju apvienība.

 

Informāciju izplata
Raiņa muzeja “Tadenava” vadītāja
Agnese Timofejeva
tālr. 29250484

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv