Tiek novērsti vētras radītie postījumi Staģu kapos

Zasas pagastā otrdienas, 27. oktobra vakarā vēja brāzmas nolauzušas vairākus kokus Staģu kapos, un krietni papostīta kapu teritorija.

Zasas pagasta pārvalde šobrīd aktīvi darbojas, lai līdz 1. augustā gaidāmajiem kapusvētkiem kapu teritorija tiktu savesta kārtībā. Ar darbaspēku palīdz arī kaimiņu pagasti.

Papildus sarežģījumus rada pieejamo tehnisko transportlīdzekļu trūkums, jo zemnieki traktorus šobrīd aktīvi izmanto ražas novākšanas darbos. Zasas pagasta pārvalde šobrīd iztiek ar savu traktoru – tiek vesti zari, malka, taču darbi varētu ritēt ātrāk.

Nepieciešami arī arboristu pakalpojumi, jo ir koki, kuriem galotnes vai zari vēl palikuši karājoties gaisā.

Aicinām iedzīvotājus izturēties ar sapratni!

Pagasta pārvaldes vadītāja tel. – 28306408.

Foto: Anita Godļevska