23. jūlijā mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021” Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

23. jūlijā no plkst. 19.00-24.00 Rubenes brīvdabas estrādē mūzikas festivāls “Mazā ziņģe 2021” – koncerts “Visa dzīve man viens ceļojums”.

Piedalās – Juris Ostrovskis, Viktors Tilčiks, duets “Paprika”, muzikālā apvienība “Pieci Jāņi”, Pēteris un Aleksandrs, grupa “Kolibri”, mūziķi no Jēkabpils Ilze, Ieva un Ardis. Īpašie viesi – grupa “Zelta kniede”.

Koncertu vadīs aktieri Kristiāns Kareļins  un Jānis Ķirmuška.

Ieejas maksa: 5,- eiro (pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas).

Ieeja uz pasākumu parkā no plkst. 18.00.

Ja vēlaties sēdēt zaļajā zonā, lūgums līdzi ņem pledus vai sēdlietas.

Ieeja Nr.1. TIKAI vakcinētajiem /COVID-19 pārslimojušajiem uzrādot sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Nosacījumi attiecās arī uz bērniem. Līdz 12 gadiem pārslimojuši, no 12 gadu vecuma vakcinēti vai pārslimojuši

Ieeja Nr.2 Vakcinētajiem / COVID-19 pārslimojušajiem / ar negatīvu Covid-19 testu, uzrādot sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Pasākumus jaukta tipa publikai var apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, neveicot Covid-19 testu (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests). Bērniem līdz 7 gadu vecumam pasākuma apmeklējums atļauts kopā ar kādu no vecākiem.

! Līdzi ņemiet personu apliecinošu dokumentu uzrādīšanai sertifikātu pārbaudes laikā.

 

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv