NVO prasmes uzrunāt un komunicēt pilnveidos konferencē “Skaļrunis 2021”

Download PDF

Šogad 2021. gada 11. septembrī jau otro reizi norisināsies konference “Skaļrunis”, kas paredzēta dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem komunikācijas prasmju celšanai. Konferences mērķis ir pacientu un ārstu biedrību, kā arī vispār nevalstisko organizāciju pārstāvjiem vairot zināšanas un iemaņas publiskajā komunikācijā un saziņā ar medijiem, lai veicinātu savu mērķu sasniegšanu. Dalība konferencē būs bezmaksas.

Galvenās tēmas konferencē būs saistītas gan ar medijpratību, gan par pierādījumos balstītas informācijas atpazīšanu un izmantošanu, komunikācijas prasmēm ar medijiem, efektīvu sadarbību dažādu projektu vai kampaņu ietvaros, par pārliecināta un pamatota viedokļa izveidi, darbu ar valsts institūcijām. Dalībnieki iegūs ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas.

Konferenci pagājušajā gadā organizēja biedrība ģenētiski pārmantoto slimību pacientiem un līdzcilvēkiem “Saknes” un  biedrības vadītājs J.Beikmanis skaidro, ka pagājušais gads parādīja, ka šāda konference ir vajadzīga un tajā gūtās zināšanas biedrībām palīdz padarīt efektīvākas to rīkotās aktivitātes un kampaņas.

“Nevalstiskajām organizācijām kā viedokļu līderiem savā jomā ir jābūt pārliecinošām, un to informācijai – ticamai un pamatotai, tādēļ konferences ietvaros tiks pilnveidotas komunikācijas un prezentēšanas prasmes. Pērn rīkotā konference pierādīja, ka tas darbojas un ir vajadzīgs. Šogad konferenci “Skaļrunis 2021” plānojam 11. septembrī, bet plašāka informācija vēl sekos.

Iepriekšējā reizē konferencē klātienē piedalījās 58 dalībnieki no 38 dažādām organizācijām – gan pacientu, gan ārstu, gan arī valsts institūciju pārstāvji. Tiešsaistē konferenci skatījās vairāk kā 150 dalībnieki.

Biedrība “Saknes” (Rīga)
https://www.facebook.com/biedribasaknes

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv