Projekts “Dignājas pagasta kapu labiekārtošana”

Biedrība “Cirkuži” ir realizējusi NVO projektu “Dignājas pagasta kapu labiekārtošana” ar Jēkabpils novada pašvaldības atbalstu.

Dignājas pagasta iedzīvotāji izteica vēlmi, ka pie kapsētām ir nepieciešams soliņš ar galdu, lai pēc bēru ceremonijas, kapusvētkiem vai kapu kopiņu apkopšanas, cilvēkiem būtu iespēja kaut kur apsēsties, aprunāties vai apēst līdz paņemto sviestmaizi. Projekta ietvarā Dignājas pagasta Slīterānu, Meņķa un Dignājas kapsētām ir iegādāti 3 galdi ar soliņiem un saulessargi. Saulessargi ir nodoti Dignājas pagasta pārvaldei glabāšanā (nepieciešamības gadījumā būs iespēja paņemt no pārvaldes, tālr. numurs 65229065).

Aicinām iedzīvotājus un kapsētu apmeklētājus saudzīgi izturēties pret iegādāto inventāru, lai tas spētu kalpot ilgstošāk. Kā arī vēlamies atgādināt par pareizu atkritumu šķirošanu ne tikai mājās, bet arī kapsētās. Tas ir, komposta atkritumu savākšanas vietas izmantot komposta atkritumiem un atkritumu konteinerus sadzīves atkritumiem, kas nav dabai draudzīgi. Lūdzam lasīt un sekot informācijai un norādēm, kas izvietotas kapsētās.

Projekta kopējās izmaksas sastāda EUR 1155,00, no tiem pašvaldības finansējums 1000,00 eiro un līdzfinansējums EUR 155,00.

Biedrības “Cirkuži” vārdā,
Inga Stūrmane