Sperot soli tuvāk skolai

Šī gada 28. maijā Dignājas pamatskolas pirmsskolas grupas “Ezīši” svinēja izlaidumu. Šogad skolai sagatavoti pieci “Ezīši”- Beāte P., Emīls Nikolass Ņ., Signija R., Kristaps K. un Evelīna Maija J. Diemžēl, vēl arvien valstī valdošās pandēmijas dēļ svētkus nevarējām svinēt kopā ar ģimeni un ciemiņiem, bet gan tikai pirmsskolas grupiņu un skolas kolektīva lokā.

Bērni kopā ar audzinātāju Ingu bija izveidojuši savu priekšnesumu, kur darbojās kopā ar mūzikas skolotāju Aīdu un visām trim pirmsskolas skolotājām, kā arī priekšnesumos iesaistījās gan “Ezīši” piecgadnieki, gan “Mazie ezīši”, kuri bija ieradušies kā ciemiņi. Izlaiduma svinīgo daļu ierakstīja un nosūtīja vecākiem kā video sveicienu, lai uzburtu  svētku sajūtu arī mājās. Paldies visiem, kas ieguldījuši savu artavu rūpēs par mūsu pirmsskolas grupiņu visa gada garumā, kā arī paldies skolotājām un tehniskajiem darbiniekiem par ieguldīto darbu svētku radīšanā!

Pēc svinīgā pasākuma bērnus skolas sporta laukumā jau gaidīja piepūšamās atrakcijas, kurās varēja gan lēkāt, gan nošļūkt no slidkalniņa, gan piedalīties īpašo šautriņu sacensībās. Par to vēlamies izteikt lielu paldies Jēkabpils novada kultūras pārvaldei, ka spēja radīt bērniem svētkus kā katru gadu skolas pēdējā dienā, lai arī šoreiz nevarējām aicināt lielos skolas bērnus, kā arī māsas un brāļus, bet tikai priecāties pirmsskolas grupiņas lokā. Pēc lielās priecāšanās visi kopīgi baudīja svētku kliņģeri, kuru bija sagādājusi skolas pavārīte. Dienas noslēgumā bērni atzina, ka šī esot bijusi visforšākā diena, kādu atceroties. Ceram, ka tas priecē arī mūsu atbalstītājus!

Mūsu absolventiem vēlam priecīgu vasaru, lai, uzsākot skolas gaitas, viņiem seko zinātkāre, sasniegumi, laime un veiksme!

Jauku vasaru ikvienam un gaidām jaunos audzēkņus mūsu pulkā!

Dignājas pamatskolas pirmsskolas skolotāja Ieva Dreimane