Notiek sabiedriskā transporta pasažieru aptauja

Download PDF

SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) no 5. līdz 20. maijam veic sabiedriskā transporta pasažieru aptauju. Anketas ir pieejamas Jēkabpils uzņēmuma mājaslapā www.jekabpilsap.lv.

Uzņēmuma Pārvadājumu daļas vadītāja Aija Vetere skaidro, ka šobrīd ir svarīgi noskaidrot sabiedrības viedokli par iespējām paplašināt maršrutu tīklu un sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti, jo uzņēmums gatavojas iegādāties vēl divus ar saspiesto dabas gāzi darbināmus autobusus, kur aptaujas rezultāti tiktu izmantoti tehniski ekonomiskā pamatojuma sagatavošanai, kurā tiek ņemts vērā arī pasažieru viedoklis par sniegtā sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti.

– Mēs esam pateicīgi par katru priekšlikumu vai kritisku vērtējumu, tie mums atklāj, ar ko pasažieri ir apmierināti un kas būtu uzlabojams. Visus priekšlikumus un atsauksmes izanalizējam un cenšamies izpildīt, ja vien ir iespējams,- teic Vetere.

Aptaujas rezultāti tiks apkopoti līdz 28. maijam un publiskoti uzņēmuma mājaslapā www.jekabpilsap.lv . Tālrunis saziņai 26522636.

Aptaujas anketa Jēkabpils novada iedzīvotājiem:

<< WORD formātā >>  <<PDF formātā >>

SIA “Jēkabpils autobusu parks”

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv