Uzsāks SIA “Rubenes aptieka” kapitāla daļu atsavināšanas procesu

Jēkabpils novada dome 29. aprīļa sēdē lēma uzsākt Jēkabpils novada pašvaldībai piederošās SIA “Rubenes aptieka” (reģistrācijas Nr.45403005388, juridiskā adrese: Jēkabpils novads, Rubenes pagasts, Rubeņi, “Zelta Sietiņš”, LV-5229) kapitāla daļu atsavināšanas procesu, rīkojot izsoli.

Tāpat tika nolemts veikt SIA “Rubenes aptieka” kapitāla daļu novērtēšanu un noteikt sākotnējo vērtību, pieaicinot neatkarīgu sertificētu vērtētāju.

Jēkabpils novada teritorijā pastāv pieprasījums pēc aptieku pakalpojumiem un precēm, taču nav interesentu, kuri varētu nodrošināt šo pieprasījumu. Sakarā ar to, ka aptiekas vadītāja uzsaka darbu, vairākkārtīgi izsludinātā vakance uz farmaceita – aptiekas vadītāja amatu SIA “Rubenes aptieka” Jēkabpils novada Rubenes pagastā – laikrakstos, Latvijas Farmaceitu biedrības žurnālā “Materia Medica”, Nodarbinātības valsts aģentūras darba meklētāju vietnē un novada mājaslapā, bet nav pieteicies neviens interesents.

Jēkabpils novada pašvaldībai SIA “Rubenes aptieka” pieder 3130 kapitāla daļas (100 %). Pamatkapitāls: apmaksātais pamatkapitāls – 3130,00 EUR (reģistrēts UR 06.01.2015.). Uzņēmuma darbības veids: farmaceitisko izstrādājumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos.

Jēkabpils novada pašvaldība