Aktuālais Rubenes pagastā

Iestājoties siltākiem laika apstākļiem, atsāksies darbs pie Moču ielas un ceļa Nr.4-1 “Rubeņi-Asare” atjaunošanas, objekts jānodod ekspluatācijā līdz 2021. gada 28. maijam, darbus veic SIA „MIKOR”.

Martā ir noslēgts līgums ar SIA “J-Būve” par kāpņu telpu atjaunošanu Liepu gatvē 5 un Liepu gatvē 3 Slatē.
Ir noslēgts līgums par Rubeņu kapu ieejas vārtu ar skulpturāliem tēliem konservācijas/restaurācijas darbiem II kārtu, darbus veic SIA “Koka ēka”, pagājušajā gadā tika veikta šo darbu I kārta.
Arī Kaldabruņā Ezerpurva kapos tiks veikta kapu vārtu atjaunošana, par šo darbu veikšanu ir noslēgts līgums ar SIA “Uzkuri”.
Jēkabpils novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA “Smart Energy”, par paskaidrojuma rakstu un divu skatu platformu izbūvi. Viena no tām būs Rubenes pagasta Kaldabruņā.
Rubenes pagasta pārvaldes vadītāja Intra Kurme