Veselības veicināšanas projekta aktualitātes 2021. gada 1. ceturksnī

Download PDF

Šī gada sākumā esam uzsākuši attālinātās lekcijas par veselības veicināšanu un slimības profilaksi “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 ietvaros.

Janvāra noslēgumā iedzīvotājiem tika piedāvāta lekcija par psihiskās veselības saglabāšanu, kuru vadīja psiholoģe Anna Plaude. Lekcija notika platformā Zoom.

Februārī notika 2 lekcijas – “Lekcija par onkoloģiju”, kuru vadīja Rūta Plaude un “Lekcija par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi”, kura bija vērsta skolēniem un jauniešiem, kā arī lekciju vadīja Inga Landsmane.

Neskatoties uz noteiktajiem ierobežojumiem, klātienē mums ir izdevies realizēt veselības vingrošanu fizisko aktivitāšu veicināšanai “Vingro vesels!”. Pirmā nodarbība notika 26. februārī pie Ābeļu pamatskolas. Nodarbības vada Ingus Zolbergs. Nodarbības ir cikliskas un turpināsies līdz pat aprīļa sākumam.

Martā paredzētas 3 attālinātās lekcijas. Katra lekcija ilgst 2 akadēmiskās stundas. Svarīgi – attālinātajām lekcijām nepieciešama obligāta reģistrācija! Reģistrācijas laikā visi iegūtie dati tiek izmantoti projekta vajadzībām.

18. martā platformā ZOOM interesentiem būs pieejama “Lekcija par diabētu”. Lekcijas sākums plkst. 17.30. Reģistrācijas saite: https://forms.gle/KycihM9BZBJYQKRo7

23. martā platformā ZOOM skolēniem un jauniešiem, kā arī citiem Jēkabpils novada iedzīvotājiem būs pieejama “Lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību”. Lekcijas sākums plkst. 15.30. Reģistrācijas saite: https://forms.gle/tj3qaaZGX4WXFfF96 ​

25. martā platformā ZOOM interesentiem būs pieejama “Lekcija par sirds veselību”. Lekcijas sākums plkst. 17.30. Reģistrācijas saite: https://forms.gle/Ym8y7qQnP3NT799M8

Būsim aktīvi un rūpēsimies par savu veselību! Tiekamies lekcijās un pasākumos!

Jēkabpils novada Jaunatnes lietu speciāliste
Anastasija Krasutina

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv