“Gada sporta skolotājs” – Madara Nagle-Galdiņa

Download PDF

Tradicionālajā Jēkabpils sporta laureātu 2020 aptaujā noskaidrojies, ka Gada sporta skolotāja strādā Zasas vidusskolā!
Zasas vidusskolas sporta skolotāja Madara ir darbīga savā skolotājas būtībā, nenogurstoši radoša jaunu, interesantu stundu izveidē, punktuāla savā darba ritmā, prasīga pret sevi un citiem, atrod īsto pieeju visiem – no bērnudārza audzēkņiem līdz vidusskolniekiem.

Kas ir lielākais izaicinājums ikdienā strādājot ar bērniem?
Madara Nagle-Galdiņa: Laikam jau motivēt kustēties. Bet skolotājiem jau tāds darbs – ir jāpastāsta, kāpēc tev tas ir vajadzīgs. Sports jau vispār ir sevis pārvarēšana, pārvarēt bailes, piemēram, uzņemt servi vai pārlekt pāri kaut kam… Ir grūti iedrošināt, bet tad, kad bailes ir pārvarētas un viss sanāk, tad ir lielākais prieks. Bet bērnu bez motivācijas nav daudz, bet noteikti ir.

Kādi ir tavi hobiji un aizraušanās brīvajā laikā?
M. N.G.: Vispirms es esmu mamma sešgadīgam dēliņam, tā ir liela daļa no manas dzīves. Ja ir līdzekļi un laiks, tad pirmais, ko es izvēlētos, ir ceļošana. Es esmu kalnu cilvēks, esmu bijusi Šveices, Francijas, Austrijas kalnos, tās ir tās vietas, kur es atgrieztos, ja būtu iespējams. Bet tā kā šobrīd tas nav iespējams, tad tepat Latvijā esmu iemīļojusi Mežezeru, Gaiziņkalnu…

Par ko tu vēlējies kļūt bērnībā?
M. N.G.: Par miljonāru! (Smejas.) Vēl pavisam nesen lasīju kladīti, kur rakstīts “miljonārs”, lai gan es domāju, ka toreiz es pat nezināju, ko tas nozīmē. Bet otra profesija bija kinologs, gribēju strādāt ar suņiem.

Vai tev ir kāda mīļākā vieta Jēkabpilī?
M. N.G.: Man ļoti patīk Mežaparks, jo tur var gan peldēt, gan šļūkt ar kamerām, gan slēpot. Tur ir daudz laika pavadīts dažādos krosos, sacensībās, tāpēc tā ir pirmā vieta, kas pozitīvi saistās ar Jēkabpili.

Ja tev būtu iespēja izvēlēties kādu superspēju, kāda tā būtu?
M. N.G.: Darīt kādus piecus darbus vienlaicīgi, lai pietiktu laika 24 stundās visu izdarīt. Tā būtu laba superspēja!

Ko tu gribētu visiem novēlēt šajā laikā?
M. N.G.: Izturību, nenokārt degunu! Jo katram mums ir tādas situācijas, kad gribas to degunu nokārt. Un noteikti aiziet izkustēties, jo pēc fiziskām aktivitātēm vienmēr ir prieks un enerģija! Jo veselā miesā ir vesels gars, un tad būs arī viss pārējais!

Teksts un foto: Jēkabpils sporta centrs

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv