Lekcija par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi ZOOM platformā

Ceturtdien, 25. februārī Jēkabpils novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties veselību veicinošā pasākumā “Lekcija par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015”

Lekcija notiks paltformā Zoom!

Kad – 25.02.2021.

Cikos – 15:30

Lekcijai nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās – https://forms.gle/JjnHuyAqWYe6hYyu8

Pieteikšanās nepieciešama, lai projekta ietvaros apkopotu potenciālo dalībnieku sarakstu, kā arī lai izsūtītu dalībniekiem Zoom platformas saiti, kurā notiks lekcija. Lekcijas mērķauditorija – Jēkabpils novada iedzīvotāji – bērni skolas vecumā.

Pieteikšanās līdz 24. februārim (ieskaitot). 25. februārī uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite, kurā notiks lekcija.

Uz tikšanos!