19. janvārī Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina nevalstiskās organizācijas uz tiešsaistes semināru

Download PDF

Šī gada 19. janvārī plkst. 15.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldība organizē semināru Jēkabpils pilsētas un apkārtējo novadu nevalstiskajām organizācijām (MS Teams platformā). Semināra mērķis ir veicināt nevalstisko organizāciju iesaisti pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā, demokrātijas kultūras veidošanā un savstarpējā sadarbībā.

Semināru atklās Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps. Domes priekšsēdētāja  vietniece Kristīnes Ozola informēs par aktualitātēm attiecībā uz pašvaldības sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām 2021.gadā.

Seminārā informāciju par Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) darbību sniegs sekretariāta direktore Zaiga Pūce, savukārt par SIF programmām un plānoto atbalstu nevalstiskajām organizācijām informēs SIF sekretariāta direktora vietnieks Reinis Lasmanis.

Seminārā būs atskats uz iepriekšējā gadā biedrību realizētajām aktivitātēm, uzklausot vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvju pieredzes stāstus.

Biedrības varēs uzzināt par nevalstisko organizāciju  iespēju iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas pieteikuma sagatavošanā un kultūras stratēģijas izstrādē un īstenošanā, par to informēs pieteikuma izstrādes darba grupas vadītāja Līva Rūliete.

Semināra noslēgumā visiem būs iespēja gūt jaunas atziņas izglītojošā un iedvesmojošā lekcijā „Desmit 2021.gada mērķu sasniegšanas PAMATLIKUMI”, kuru vadīs uzņēmēja – sociālo un biznesa projektu vadītāja Marika Rudzīte-Griķe.

Semināra norise plānota līdz 2 stundām. Pieteikšanās semināram līdz 15. janvārim, reģistrējies šeit:

https://forms.gle/AaTKwVBjTqPYDsAL7

Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, saņemsiet saiti uz tiešsaistes semināru. Uz tikšanos!

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv