Šodien aicinām novada iedzīvotājus un iestādes iesaistīties akcijā “Gaismas ceļš”

11.11. no plkst. 16.00 aicinām novada iedzīvotājus un iestādes iesaistīties akcijā “Gaismas ceļš”. Iedegsim gaismiņas savos logos, māju pagalmos un izgaismosim mūsu novadu un Latviju kopā! Aicinām ikvienu aiznest savu gaismiņu un veidot kopīgu gaismas ceļu arī sekojošās novada vietās:

Ābeļu pagastā pie Ābeļu pagasta pārvaldes ēkas

Dignājas pagastā pie Ģimeņu iniciatīvu telpas Vandānos

Dunavas pagastā skvērā pie simtgades puķu dobes Dunavā un pie Baltā krusta – nacionālo partizānu piemiņas vietā

Kalna pagastā A. Grīna parkā un Dubultos pie Kalna kultūras nama

Leimaņu pagastā Latvju zīmju parkā

Rubenes pagastā pie Rubenes kultūras nama pretī Raiņa piemineklim un Slatē pie Slates skolas

Zasas pagastā pie Zasas kultūras nama galvenās ieejas

Aicinām būt atbildīgiem un neapmeklēt pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmēs (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai, ja jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Pasākumu laikā ievērosim Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai!

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Sagatavoja: Laura Aišpure,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja