Arī šobrīd par karjeru jādomā!

Download PDF

Viens no uzdevumiem, ko veica pirmsskolnieki, bija zinātnisks eksperiments – kas rodas, kad iztvaiko sālsūdens?

Lai gan drošības pasākumi, kas ieviesti sakarā ar COVID-19 izplatību ieviesuši korekcijas darba plānā, aktivitātes projektā “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” oktobrī notikušas – gan klātienē, gan nosūtot materiālus e-klases pastā.

Septembrī tika veikta skolēnu aptauja – par kādām profesijām viņi vēlētos uzzināt? Tā nu izglītojamie iepazinās ar IT speciālista, pavāra, kinologa, kanisterapeita un veterinārārsta profesiju – izsūtīti videomateriāli, kuros attiecīgo profesiju pārstāvji stāsta par savu darbu un karjeru. Oktobra pašā sākumā Ābeļu pamatskolas 9. un 6. klases audzēkņiem notika arī klātienes nodarbības “Manas profesionālās vērtības” un “Ja es būtu”.

Ābeļu pamatskolas pirmsskolas grupas bērniem piedāvāts veikt divus nedēļas darbus. Projektā “Esmu rakstnieks. Rakstu grāmatu” mazie ar vecāku palīdzību atspoguļoja savu ikdienu, bet eksperimentā “Esmu zinātnieks!” mēģināja izaudzēt sāls kristālus.

Karjeras nedēļas (26.–30. oktobrī) aktivitātes nodrošinātas attālināti. Izmantoti VIAA sagatavotie materiāli skolēniem un vecākiem.

Ja turpināsies attālinātās mācības, domāts, ka karjeras individuālās konsultācijas 7.–9. klašu audzēkņiem varētu notikt platformā Zoom.

 

Pedagoģe-karjeras konsultante
Dace Kalniņa-Aleksandrova

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv