Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kultūras, atpūtas un sporta pasākumi 2020. gada novembrī

No 09.11. – 20.11. Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja organizēts foto konkurss “Mājās – Latvijā”. Iesūti fotogrāfiju, kurā attēlots kā pavadi, svini valsts svētkus mājās – sveču aizdegšana, karoga pacelšana, svētku vakariņas u.c. Pie foto vēlams pievienot kādu pantiņu vai atziņu par Latviju. Fotogrāfijas tiks publicētas Sēlijas prasmju muzeja facebook lapā, kurā notiks balsošana. Fotogrāfijas var iesūtīt uz e-pastu – muzejs@jekabpilsnovads.lv.

No 10.11. Rubenes kultūras namā būs skatāma foto izstāde “Latvijas daba”.

11.11. no plkst. 16.00 aicinām novada iedzīvotājus un iestādes iesaistīties akcijā “Gaismas ceļš”. Iedegsim gaismiņas savos logos, māju pagalmos un izgaismosim mūsu novadu un Latviju kopā! Aicinām ikvienu aiznest savu gaismiņu un veidot kopīgu gaismas ceļu arī sekojošās novada vietās:

Ābeļu pagastā pie Ābeļu pagasta pārvaldes ēkas

Dignājas pagastā pie Ģimeņu iniciatīvu telpas Vandānos

Dunavas pagastā skvērā pie simtgades puķu dobes Dunavā un pie Baltā krusta – nacionālo partizānu piemiņas vietā

Kalna pagastā A. Grīna parkā un Dubultos pie Kalna kultūras nama

Leimaņu pagastā Latvju zīmju parkā

Rubenes pagastā pie Rubenes kultūras nama pretī Raiņa piemineklim

Zasas pagastā pie Zasas kultūras nama galvenās ieejas

11.11. – 11.12. Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā būs skatāma foto izstāde “Mana Latvija – manas mājas”.

Pasākumu plānā iespējami papildinājumi un izmaiņas! Lūgums sekot līdzi informācijai www.jekabpilsnovads.lv, kā arī Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes sociālajos tīklos!

Aicinām būt atbildīgiem un neapmeklēt pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmēs (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai, ja jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Pasākumu laikā ievērosim Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai!

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Sagatavoja: Laura Aišpure,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja