Mūsu Latvijai jau 102!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. novembrī aicinām ikvienu iedegt gaismiņu savā logā vai pagalmā to latviešu piemiņai, pateicoties kuriem mēs šobrīd dzīvojam brīvā valstī.

Aicinām ikvienu aiznest savu gaismiņu un veidot kopīgu gaismas ceļu arī sekojošās novada vietās:

– Ābeļu pagastā pie Ābeļu pagasta pārvaldes ēkas
– Dignājas pagastā pie Ģimeņu iniciatīvu telpas Vandānos
– Dunavas pagastā skvērā pie simtgades puķu dobes Dunavā un pie Baltā krusta – nacionālo partizānu piemiņas vietā
– Kalna pagastā A. Grīna parkā un Dubultos pie Kalna kultūras nama
– Leimaņu pagastā Latvju zīmju parkā
– Rubenes pagastā pie Rubenes kultūras nama pretī Raiņa piemineklim
– Zasas pagastā pie Zasas kultūras nama galvenās ieejas
PAPILDINĀTS 06.11.2020.
Sakarā ar jaunajiem MK noteikumiem, 17. novembrī plānotās aktivitātes nenotiks.

Aicinām būt atbildīgiem un neapmeklēt pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmēs (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai, ja jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.
Pasākumu laikā ievērosim Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai!
Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.
Jēkabpils novada Kultūras pārvalde