Daba, cilvēks, neaizmirstami mirkļi….

Download PDF

Aicinājumam pavasarī iesūtīt fotogrāfijas par tēmu “Daba un cilvēks” ar mērķi veidot foto stāstu par Latvijas dabu un cilvēkiem, dažādām izpausmēm dabā, ķerot skaistus, radošus un piepildītus mirkļus atsaucība bija liela un tika iesūtītas daudzas fotogrāfijas.

Par godu 4. maija svētkiem Rubenes kultūras namā tapa pirmā izstāde “Cilvēks un daba”. Fotomirkļi no dažādām nodarbēm dabā – bērna prieki, sajūtas, smaržas, vasaras sniegtās iespējas, pārdomas ,ieguldījums nākotnē, radošie darbi, deju mēģinājums karantīnas laikā, saulgriežu gaidīšana, paaudžu mantojums, virtuālais tautas tērpu gājiens un citām.

Sagaidot Latvijas 102. dzimšanas dienu tiek veidota otrā izstāde “ Latvijas daba”- pavasara neprāts, vasaras zilās debesis, rudens zelts un ziemas baltais mirdzums atspoguļojas  attēlos.

Izstādes skatāmas Rubenes kultūras namā.

Paldies par atsaucību un  iesūtītajām fotogrāfijām Indrai Zvirgzdiņai, Laurai Rubiķei, Ievai Ģeidānei, Daigai Ģeidānei, Anastasijai Krasutinai, Olgai Krasutinai, Kristīnei Savickai, Agnesei Ozolniecei, Sandrai Vaitķevičai, Ingrīdai Račkovskai, Uldim Strēlniekam un Sandai Kuklei.

Mēs dzīvojam skaistā zemē. Daba ir apbrīnojama, katram no gadalaikiem piemīt savs skaistums. Dabas ainavu mozaīku veido  stalti meži, plaši purvi, birzis un dārzi, ziedošas pļavas, ūdeņi, pilskalni un zilas debesis. Iesim dabā , lai saklausītu citādu dabas valodu un iemūžinātu savam un citu priekam.

Inta Tomāne,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece metodiskajā darbā

Foto: Uldis Strēlnieks

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv