VAKANCE | Datorspeciālists Jēkabpils novada pašvaldībā

Jēkabpils novada pašvaldība atkārtoti izsludina pieteikšanos uz Datorspeciālista (profesijas kods 2522 01) vakanci – 1 slodze uz nenoteiktu laiku (atlīdzība no 858 EUR līdz 903 EUR)

Prasības pretendentam:

• 1. vai 2.līmeņa augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā vai citā radniecīgā specialitātē;
  • Labas valsts valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas prasmes savas kompetences ietvaros;
  • Prasme organizēt savu laiku un noteikt prioritātes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Pieredze datorsistēmu un datortīklu uzturēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

• Windows darbstaciju instalēšana, konfigurēšana;
  • Datortehnikas diagnostika, remonts;
  • Datortīklu izveide, konfigurēšana, modernizācija;
  • Bezvadu datortīkla izveide, konfigurēšana un uzturēšana;
  • Datu glabātuves pārvaldība un uzturēšana;
  • Jauninājumu uzstādīšana uz lietotāju darba stacijām;
  • Informācijas aizsardzības nodrošināšana;
  • Internetvietņu administrēšana/uzturēšana;
  • Nodrošināt dokumentu pārvaldības sistēmas lietotāju atbalstu;
  • Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana un uzturēšana.

Piedāvājam:

• Stabilu atalgojumu;
  • Interesantu un daudzveidīgu darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;
  • Iespējas paaugstināt profesionālās kompetences.

Informācija par amatu: darba vieta Jēkabpils novada pašvaldība (administrācija un iestādes un struktūrvienības septiņos pagastos).

Detalizētāka informācija – Izpilddirektore G.Dimitrijeva 25617172, Lietvedības nodaļas vadītāja I.Kalniņa 29235274.

Motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) līdz 2020.gada 4.decembrim (ieskaitot), sūtīt uz e-pastu: novads@jekabpilsnovads.lv, vai iesniegt Jēkabpils novada pašvaldībā, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī (Reģ.Nr.90009116789).

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, un, ar ko atceļ Direktīvu 95-46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jēkabpils novada pašvaldība informē, ka:

-Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt noteiktu amatu;

-iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Jēkabpils novada pašvaldība (kontaktinformācija: Rīgas iela 150A, Jēkabpils, LV-5201);

-datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulās 6.panta 1.punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts, 9.panta 2.punkta b) apakšpunkts, Darba likuma 38.pants.

Ja pretendents nav ticis pieņemts darbā, visa saņemtā informācija un personas dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases veikšanai un pēc konkursa noslēguma tiks iznīcināti saskaņā ar lietu nomenklatūru.