Sociālais dienests aicina sazināties attālināti

Jēkabpils novada Sociālais dienests, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un šī brīža situāciju, lūdz sociālā dienesta klientus saziņai ar sociālajiem darbiniekiem izmantot attālinātās kontaktēšanas formas (telefoniski,  e-pastā un citus populāras un klientam pieejamas elektroniskās saziņas vietnes).

Klientiem saglabājas iespēja dokumentus un sociālās palīdzības vai pakalpojumu pieprasījumus atstāt pasta kastītē, kas atrodas pie Jēkabpils novada pašvaldības administrācijas ēkas, Rīgas iela 150a, Jēkabpilī, galvenajam durvīm, vai nogādājot  iesniedzamos dokumentus  pagasta pārvaldē, kur būs izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem.

Atgādinām, ka iesniegumus var iesniegt arī elektroniski, tos ieskenējot un sūtot uz soc.dienests@jekabpilsnovads.lv. Iesnieguma veidlapu var atrast pašvaldības mājas lapā jekabpilsnovads.lv sadaļā Iesniegumu veidlapas. Kā arī iesniegumus iespējams nosūtīt ar portāla Latvija.lv  starpniecību. Iesniegums pēc iespējas ātrāk tiks izskatīts un normatīvo aktu kārtībā tiks sagatavots lēmums par palīdzības iespējām.

Nepieciešamības gadījumā, lai tiktos klātienē, lūdzam sazināties ar sociālo darbinieku telefoniski un vienoties par tikšanas laiku. Visi kontakti pieejami pašvaldības mājas lapā jekabpilsnovads.lv sadaļā Sociālais dienests-Kontakti.

Klientu pieņemšana pie sociālajiem darbiniekiem tiek organizēta stingri ievērojot visus drošības pasākumus.

Sociālais dienests aicina un lūdz sabiedrību būt vērīgiem, izpalīdzīgiem un ieinteresētiem līdzdarboties, lai ierobežotajos apstākļos varam sniegt sociālo atbalstu tiem, kuriem tas šobrīd visvairāk nepieciešams.

Sociālā dienesta vadītāja L.Zeltiņa

soc.dienests@jekabpilsnovads.lv